سایت موسسه شهید آوینی درباره ی اقدام موهن گلشیفته فراهانی با خانم مرضیه برومند بازیگر و کارگردان سینما گفتگو کرده و نظر او را جویا شده است.

برومند نظر خود را اینگونه بیان کرد:

من از این رفتاری که گلشیفته انجام داد حالم به هم خورد و این عمل، بسیار قبیح و زشت است و جای حرفی را باقی نمی گذارد. این کاری که گلشیفته فراهانی انجام داد اقدامی بود که با آبروی ملی، فرهنگ، آداب و رسوم و ارزش های انسانی کاملا در تضاد است و حتی در خود جوامع غربی نیز این عمل بسیار قبیح است زیرا هر جامعه ای محدودیت و هنجار خاص خودش را دارد.

وی در ادامه افزود: یک وقت یک بازیگر در زندگی شخصی یا حقیقی خود اقدامی انجام می دهد که به خود او مربوط است اما یک وقت به عنوان یک ایرانی یعنی سفیر جمهوری اسلامی در یک مراسمی شرکت می کند که اینجا شخصیت حقوقی خود یعنی ایرانی بودن با تمام هنجارها و قوانین آن را باید رعایت کند و نمی تواند هر طوری که خواست ظاهر شود.

این کارگردان کشورمان به این نکته نیز اشاره داشت: اقدامی که گلشیفته انجام داد نوعی لجبازی با خودش و جامعه ی سینمایی کشور است و مطمئنا به قشر سالم سینما نیز ضربه وارد می کند. او با این اقدام راه هر بازگشتی را برای خود بسته است.

درباره ی علت این اقدام نیز نظر خانم برومند را جویا شدیم که وی گفت: این اقدام گلشیفته انعکاسی از بعضی سخت گیری‎های بی مورد، تهمت های نابجا به سینما از سوی قشری خاص مثل آقای سلحشور و شرایط سخت جامعه است. توجه داشته باشیم که گلشیفته بعد از حضور در هالیوود در یک مراسم بین المللی که بخشی از آن درباره ی فیلم "درباره ی الی" بود حضور پیدا کرد و با حجاب هم ظاهر شد اما ما در کشور باز هم او را دفع کردیم و به جذب حداکثری و دفع حداقلی عمل نکردیم.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.