راننده اتوبوس زائران ربوده شده گفت:‌ تروریست‌ها 7 نفر بودند که کلاشینکف، کلت‌های کمری به همراه نارنجک در اختیار داشتند و هرآنچه که مسافران از مواد خوراکی، اشیاء گران قیمت، پاسپورت‌ها و حتی موبایل‌ها را به سرقت بردند.

به گزارش فارس، راننده اتوبوس حامل زائران ایرانی که روز گذشته در جاده دمشق ربوده شدند در گفت‌وگویی ماجرای این اقدام تروریستی را تشریح کرد.

وی در این‌باره گفت: "افراد ناشناس ساعت 3:30 بامداد روز چهارشنبه اقدام به این کار کردند و 11 زائر ایرانی را در جاده بین المللی حلب به حماة درحالی که به سمت دمشق حرکت می‌کردیم، ربودند."

راننده اتوبوس در ادامه تصریح کرد که 5 نفر از مسافران اتوبوس به مسیری که از آن حرکت کردیم اعتراض کردند و زمانی که اتوبوس به خاطر اعتراض مسافران از سرعت خودش کاست برای افراد مسلح فرصت ایجاد شد تا شروع به تیراندازی به اتوبوس کنند.

وی ابرازداشت: ما مجبور شدیم اتوبوس را متوقف کنیم و افراد مسلح من و کمک راننده را به شدت ضرب و شتم کردند و شروع به بازرسی اتوبوس کردند و ما را به جای نامعلومی بردند و حوالی 15 کیلومتر ما را از سمت شرق جاده بین المللی دور کردند.

راننده اظهارداشت: افراد مسلح مردان را پیاده کردند و زنان را در اتوبوس نگه داشتند سپس ما را به سوی دمشق برگرداند.

وی درباره تسلیحات افراد مسلح ابراز داشت: تروریست ها که 7 نفر بودند کلاشینکف و کلت های کمری به همراه نارنجک در اختیار داشتند و هرآنچه که مسافران از مواد خوراکی، اشیا گران قیمت، پاسپورت ها و حتی موبایل ها را به سرقت بردند.

تلاش مقامات جمهوری اسلامی ایرانی و نهادهای مربوطه در دمشق برای آزادی این زائران در جریان است.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.