اعتدال etedaal.ir نوشت:
سفیر ایران در یکی از کشورها که قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم از یکی از استانها را داشت و پیش از این در این استان دارای سمتی عالی بود، چندین ماه است که در این استان به سر می برد و هنوز به سفارتخانه محل کار خود باز نگشته است.

بنا بر این گزارش ، شخص مذکور از افراد معتمد و دارای روابط قوی خانوادگی با لیدر جریان انحرافی بوده و چندی پیش ، پس از قریب یک سال اعتراض مسئولان انقلابی ، مردم استان و ایثارگران این خطه ، برکنار و به وزارت خارجه منتقل شد تا از فشارهای مردمی دور بماند.

گفتنی است که آقای سفیر در دوران تصدی مسئولیت خود در این استان بسیاری از نیروهای ارزشی و ایثارگر را اخراج نموده و تخلفات مالی عدیده ای در زمینه های اقتصادی مرتکب شده که توسط دستگاه های مسئول در حال رسیدگی می باشد.

آقای سفیر که با توصیه لیدر جریان انحرافی قصد شرکت در انتخابات را دارد ، از مدتها پیش از ثبت نام ، در ایران به سر می برد و در این استان هزینه های گزافی برای تبلیغات خود صورت داده است ، اما جالب آنجاست که در هر سه مرحله رسیدگی به صلاحیت ها توسط هیات اجرایی وزارت کشور ، هیات نظارت و شورای نگهبان رد صلاحیت شده و البته با فشار لیدر جریان انحرافی به هیات اجرایی استانی گزینه عدم تایید صلاحیت وی را به عدم احراز صلاحیت تبدیل نمودند؛ اما نامبرده حاضر به بازگشت به محل کار خود نیست و با توسل به جریان انحرافی و یکی از ائمه جمعه که روابط نزدیکی با وی دارد ، سعی دارد تا با فشار به شورای نگهبان و جوسازی رسانه ای تایید صلاحیت خود را به دست آورد.

جالب اینجاست که آقای سفیر ، علیرغم اینکه چند سالیست که به این سمت منصوب شده ، هنوز خانه سازمانی مجلل متعلق به استانداری را تحویل نداده و در این چند ماه هم در آن ساکن است و بنا بر اظهارات مسئول اداری و مالی فعلی این استانداری، اقامت چند ماهه آقای سفیر ، هزینه چهار و نیم میلیون تومان قبض گاز و برق را روی دست استانداری گذاشته است که باید از بیت المال پرداخت شود. همچنین وی در زمان مسئولیت قبلی ، با هزینه از بیت المال، چندین روزنامه و سایت خبری محلی راه اندازی نموده ، که هنوز هم با هزینه بیت المال مشغول به فعالیت بوده و به تبلیغ برای آقای سفیر می پردازند.

در همین راستا ، یکی از مسئولین استانی شورای نگهبان به خبرنگار ما گفت: آقای سفیر به علت تخلفات عدیده در زمینه های مختلف و اقداماتی که با هماهنگی لیدر جریان انحرافی انجام داده ، حتی با لابی های گسترده ای که دارد و با فشار بر شورای نگهبان نیز در مهلت باقی مانده بررسی صلاحیت ها ، تایید صلاحیت نخواهد شد ، و بهتر است در این شرایط حساس منطقه ای و بیداری اسلامی ، به سفارتخانه محل کار خود برگردد، هرچند که صلاحیت اداره سفارتخانه را نیز ندارد ، اما لااقل هزینه های اقامتش را مردم استان نمی پردازند!


تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.