معاون مالی و اداری شهرداری تهران هزینه روزانه نگهداری شهر تهران را شش تا هفت میلیارد تومان اعلام کرد که بخشی از تامین این هزینه ها، باید با مشارکت های مردمی در پرداخت عوارض های شهری تامین شود.

به گزارش فارس، "حسین محمد پورزرندی" با اعلام نقش 32 درصد درآمدهای پایدار در کل بودجه شهرداری تهران اظهارداشت: هرچه بر میزان درآمدهای پایدار شهری افزوده شود، توسعه شهر پایدار تر و برنامه ریزی توسعه شهری ، مدون تر می شود.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران برای تامین هزینه های شهر نیازمند کمک و مشارکت مستقیم شهروندان است، اهدای جوایز خوش حسابی را اقدامی در جهت تشویق بیشتر مردم به پرداخت عوارض دانست و اظهارداشت: معتقدیم پرداخت عوارض های شهری باید تبدیل به فرهنگ میان شهروندان تبدیل شود و همانگونه که شهروندان شارژ ماهانه ساختمان محل سکونت را پرداخت می کنند، پرداخت عوارض شهری که نوعی حق شارژ شهر است نیز باید صورت گیرد.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران هزینه سالانه نگهداشت شهر تهران را بالغ بر دو هزار میلیارد تومان اعلام کرد که این هزینه با احتساب جمعیت 10 میلیون نفری شهر تهران، سرانه 200 هزارتومانی را برای هر شهروند شامل می شود و این درحالی است که هم اکنون شهرداری حداقل هزینه ممکن را از شهروندان دریافت می دارد.

پورزرندی گفت: امروز تهران تبدیل به یک کارگاه عمرانی بزرگ در احداث مکرر بزرگراه ها، معابر، تونل های مترو، تقاطع های غیر همسطح، بوستان ها و ... شده است که تداوم فعالیت آنها نیاز به تامین منابع مالی پایدار در شهر دارد و پرداخت به موقع عوارض از سوی مردم، می تواند مشکلات تامین هزینه های شهر را کم کند.

وی با اشاره به شفاف شدن سیستم حسابداری شهرداری تهران در سال های اخیر خاطرنشان کرد: شاید برای گروهی از مردم این سوال پیش آید که عوارض پرداختی آنها به شهرداری در کجا هزینه می شود که شفاف شدن سیستم حسابداری شهرداری و ارائه گزارش های مستمر مالی، مردم را در جریان هزینه کردهای شهر قرار داده و اعتماد آنها به شهرداری را بیشتر کرده است.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.