در حالی که یک ماه از رفع فیلتر سایت بازتاب امروز می گذرد، بیش از 50 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای نامه ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن اعتراض به فیلترینگ سایت بازتاب، خواستار رفع فیلتر این رسانه شدند.

به گزارش خبرنگار بازتاب، هم زمان با ادامه رایزنی ها برای رفع فیلتر سایت بازتاب، بیش از 50 نماینده مجلس از گرایش های مختلف سیاسی، در نامه ای به دکتر حسینی تصریح کردند: از دولت محترم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی فضای رسانه ای کشور انتظار می رود سعه صدر بیشتری نسبت به انتقادات داشته باشد و رسانه هایی که نسبت به روشنگری و اطلاع رسانی سازنده در افکار عمومی و دفاع از منافع ملی می پردازند را مورد حمایت قرار دهند تا زمینه افزایش اثرگذاری رسانه های بیگانه بر جامعه فراهم نگردد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب آقای دکتر حسینی
با سلام

احتراما در روزهای اخیر، سایت «بازتاب امروز» که از رسانه های پرمخاطب داخلی می باشد، به دلیل انتقاد از قرارداد ارزی که سه سال قبل بدون اطلاع مجلس شورای اسلامی بین دولت های ایران و چین منعقد شده است، بدون دستور قضایی و با رای دستگاه های دولتی فیلتر گردیده است.

از دولت محترم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی فضای رسانه ای کشور انتظار می رود سعه صدر بیشتری نسبت به انتقادات داشته باشد و رسانه هایی که نسبت به روشنگری و اطلاع رسانی سازنده در افکار عمومی و دفاع از منافع ملی می پردازند را مورد حمایت قرار دهند تا زمینه افزایش اثرگذاری رسانه های بیگانه بر جامعه فراهم نگردد و در همین راستا این رسانه نیز رفع فیلتر گردد.

با تشکر


خاطر نشان می شود، شماری از نمایندگان فراکسیون اقلیت نظیر تابش، دبیر این فراکسیون، از امضای این نامه خودداری کردند.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.