بانک صادرات ايران درراستاي انجام تکاليف و رسالت‌هاي بشر دوستانه و اجتماعي خود با تخصيص مبلغ 5 ميليارد ريال زمينه آزادي 95 نفر از هموطنان زنداني به دليل ديه را فراهم ساخت.

به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومي بانک صادرات ايران اين بانک در راستاي انجام تکاليف و رسالت‌هاي اجتماعي و  تقويت‌ ارزش‌هاي انساني و بشردوستانه درجامعه طي مصوبه‌اي نسبت به تخصيص مبلغ 5 ميليارد ريال از محل منابع داخلي به منظور آزادي زندانيان نيازمند و جرائم غير عمد اقدام نمود و زمينه آزادي 95 نفر از زندانيان را فراهم کرد.

شايان ذکراست اين بانک با واريز مبلغ ياد شده به حساب 0108888888002 به نام ستاد کل ديه کشور نزد شعبه 3046 بانک صادرات ايران و با همکاري با آن ستاد 95 نفر از زندانيان مذکور شامل؛ 73 نفر مربوط به استان گيلان، 16 نفر مربوط به استان زنجان و 6 نفر مربوط به استان تهران را آزاد و روانه آغوش خانواده‌هايشان ساخت.

گفتني است بانک صادرات ايران درگذشته نيز همکاري و مساعدت خود را با سازمان‌هاي همچون ستاد ديه کل کشور، موسسات و سازمان‌هاي و انجمن‌هاي خيريه، ساخت مدرسه درمناطق محروم و زلزله زده، ساخت حمام، مسجد و حسينيه درمناطق دورافتاده روستايي انجام داده تا توانسته باشد گامي در جهت انجام مسئوليت‌هاي اجتماعي خود برداشته باشد.

همچنين اين بانک درراستاي کمک به اين گونه سازمان‌ها علاوه بر افتتاح حساب و دريافت وجه نقد از خيرين، آمادگي دارد تا وجوه و نذورات مردمي را از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز نيز دريافت وبه حساب آنها واريز نمايد.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.