عصرایران - در حالی که روز گذشته ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اعلام این که مرتضوی "قول شرف" داده است دیگر به سازمان تأمین اجتماعی برنگردد ، از استیضاح وزیر کار منصرف شدند ، علی اکبر جوانفکر ، مشاور احمدی نژاد در یادداشتی در روزنامه دولتی ایران با اشاره به ابقای سعید مرتضوی در سمت مدیرعاملی سازمان تأمین اجتماعی نوشت: « بازگشت آقاي شيخ‌الاسلامي به محل كارش در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و ادامه كار آقاي سعيد مرتضوي در سمت رياست صندوق تأمين‌اجتماعي، يك درس پندآموز براي كساني است كه خود را فراتر از قانون مي‌پندارند. زمان اندكي باقي است تا از رهگذر بازيهاي پرسرو صدايي مانند حكميت، بتوان كرسي‌هاي سبز بهارستان را براي چهارسال ديگر تصاحب كرد. » مرتضوی

روزنامه ایران همچنین کناره گیری مرتضوی را شایعه دانست و در خبری دیگر نوشت: « بعد از اتفاقات روز گذشته كه به عدم تحقق استيضاح وزير كار، تعاون و رفاه اجتماعي در مجلس منجر شد اخباري مبني بر كناره‌گيري سعيد مرتضوي مديرعامل صندوق تأمين اجتماعي از اين سمت منتشر شد. پس از اين اتفاقات مرتضوي روز گذشته در محل كارش حاضر نشد تا شايعات مبني بر كناره‌گيري وي قوت گيرد. با اين حال وي روزيكشنبه در ديداري با دكتر احمدي‌نژاد رئيس‌جمهوري كشورمان به اين شايعات پايان داد. در اين جلسه مرتضوي براي استعفا اعلام آمادگي كرده ولي اين درخواست با مخالفت رئيس‌جمهور مواجه شده است. در همين رابطه صبح روز گذشته كه دكتر احمدي‌نژاد براي حضور در جلسه استيضاح شيخ‌الاسلامي به مجلس رفته بود بر عدم ارائه تعهدي براي استعفاي مرتضوي تأكيد كرده بود. »

در همین باره  فارس به نقل از یک منبع آگاه در تأمین اجتماعی گزارش داد که سعید مرتضوی امروز با دستور رئیس جمهور به صندوق تأمین اجتماعی برگشت و با معاونین این صندوق جلسه گذاشت.اما مهر به نقل از یکی از مشاوران مرتضوی نوشت:مرتضوی در دو روز گذشته به محل کارش نرفته که جلسه شورای معاونان و مشاوران این سازمان نیز امروز به دلیل عدم حضور رئیس سازمان لغو شده است.

دیروز توکلی که از طراحان استیضاح بود در توضیح علت پس گرفتن استیضاح گفته بود: آقای مرتضوی از آقای حدادعادل در‌خواست وقت کرد و آقای مرتضوی دو ساعت و نیم با آقای حداد‌عادل صحبت کرد و در همان جا پذیرفت که استعفا دهد، متن استعفا را نوشت و نظر مشورتی آقای حداد‌عادل را اخذ کرد و قول شرف داد که به سازمان تامین اجتماعی بازنگردد‌.

حداد عادل نیز در نامه ای خطاب به نمایندگان نوشت که با مرتضوی صحبت کرده و از او قول گرفته است که استعفا کند.


تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.