شركت بهره برداري مترو تهران در واكنش به خبر منتشر شده در روزنامه ايران مبني بر اينكه مديران مترو در اتاق خود جكوزي نصب كرده اند با حضور 20 خبرنگار مراسم رونمايي و افتتاح از دستشويي روابط عمومي را برگزار كرد.

به گزارش مهر ساعت 11 صبح روز يكشنبه 13 اسفندماه است؛ خبرنگاران باخبر شدند كه يك مراسم افتتاحيه در شركت بهره برداري متروي تهران آفيش شده است. هر چند در نمابر شركت مترو  اشاره ای به جزئیات افتتاحيه نشده بود ولي اهميت آن آنقدر بالا بود كه از مترو چندين بار تاكيد كردند خبرنگاران با عكاسان حتما حضور داشته باشند.

از ساعت 11 تا ساعت افتتاح يكي يكي خبرنگاران و عكاسان وارد شركت بهره برداري مترو شدند.

جلوي درب ورودي چند حوله حمام و دمپايي پلاستيكي سفيد رنگ بود. يك ميز هم براي پذيرايي ويژه خبرنگاران حاوي تي تاپ و سانديس و ميوه قرار داده بودند. خبرنگاران منتظر بودند تا يكي از مسئولان عالي رتبه مترو يا شهرداري تهران در جمعشان حاضر شود و در مورد موضوع افتتاح مصاحبه كند. البته قلي ها مدير بهره برداري مترو يك سري زد و رفت ولي تابلوي بنر كه در دفتر روابط عمومي نصب شده بود به تمامي حرف و سخن ها پايان داد. روي تابلو خبر روزنامه ايران با تيتر بزرگ " ساخت جكوزي اختصاصي با بودجه مترو" چاپ شده بود.

خبرنگاران روزنامه ها و خبرگزاريها و حتي واحد مركزي خبر، راديو تهران و باشگاه خبرنگاران جوان با حيرت مضوع افتتاحيه را پيگيري مي كردند.

در همين هنگام مقدم روابط عمومي شركت بهره برداري مترو اعلام كرد اين تصوير و تيتري كه روزنامه ايران از ساخت جكوزي منتشر كرده همين سرويس بهداشتي در اتاق روابط عمومي است! خبرنگار روزنامه ايران گزارشي منتشر كرده كه مديران مترو تهران در حالي كه شهروندان در تراكم مترو سوناي بخار مي گيرند در اتاق خود جكوزي مي سازند. شما مشاهده كنيد اين جكوزي است يا سرويس بهداشتي. روابط عمومي سرويس بهداشتي نداشت براي همين مجبور شديم بخشي از اتاق را براي اين منظور در نظر بگيريم!

خبرنگاران خبرگزاريها انگشت به دهان بودند ولي خبرنگاران صدا و سيما سوژه خوبي را به دست آورده و از زواياي مختلف تصوير برداري مي كردند. عكاسان هم لبخند به لب شاتر مي زدند و مي گفتند آيا اين عكسها منتشر مي شود؟ افتتاحيه بدون صلوات و با دست زدن انجام شد و بعد خبرنگاران داخل همان دستشويي 4 متري در جمع مصاحبه كردند! تجمع كارمندان مترو و ديدن چهره و واكنش خبرنگاران جاي تامل داشت. برخي از خبرنگاران دستانشان را روي صورت گذاشته و محل برنامه را ترك كردند. اين خبرنگاران مي گفتند: در دوران کاری این اولين بار است چنين برنامه اي را پوشش داده ايم.

در همین رابطه روابط عمومي شركت بهره برداري مترو تهران نیز در پاسخ به اين رفتار غيراخلاقي دست به اقدام ارزشي و الگوساز زد.

مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه در واكنش به انتشار خبري دروغ درباره اين شركت مبني بر"ساخت جكوزي اختصاصي براي مديران مترو"در شماره امروز روزنامه ايران در تاسي از رهنمود مهم رهبر فرزانه انقلاب مبني بر ضرورت رعايت تقوا، به پاسخي با مضمون" تقوا، تقوا، تقوا، صبر، ميدان ندادن به احساسات سركش..." بسنده كرد.

اين اقدام قابل ستايش روابط عمومي شركت بهره برداري مترو تهران و حومه در شرايط حساس كشور مي تواند به الگويي رفتاري براي همگان بر پرهيز از اتهام زني و مناقشه و اختلاف باشد.
تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.