سعيدلو: اميدوارم حداکثر آرا را کسب کنم

 

رئيس سازمان تربيت بدني با ابراز اميدواري از اينکه بتواند راي لازم براي انتخاب در پست نايب رئيسي AFC را کسب کند، حضور در اين عرصه را آغازي براي رسيدن به کرسي‌هايي دانست که مي‌تواند به ورزش و فوتبال ايران کمک کند.

علی سعیدلو، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی کشورمان ضمن بیان این مطلب افزود: امیدوارم بتوانم در بیست و چهارمین کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا حداکثر آرا را کسب کرده و به عنوان نایب AFC در بخش جنوب و مرکز آسیا انتخاب شوم.

وی دستیابی به این جایگاه در فوتبال آسیا را شایسته ورزش و فوتبال ایران خواند و گفت: نزدیک به 30 سال است که در مجامع بین المللی ورزش ایران پست و جایگاهی ویژه نداشته است. ما باید ارتباطات خود را از یک جا آغاز می کردیم به همین خاطر تصمیم گرفتیم در انتخاب کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور پیدا کنیم.

رئیس سازمان تربیت بدنی با ابراز امیدواری از اینکه بتواند حداکثر آرا را کسب کرده و به عضویت AFC در آید، افزود: چنانچه این اتفاق نیافتد و رای لازم را کسب نکنیم، راهی که ما در پیش گرفته‌ا‌یم آغازی برای رسیدن به کرسی‌های است که می تواند به ورزش و فوتبال ایران کمک کند.

سعیدلو در پاسخ به این پرسش که "کدامیک از کشورهای آسیایی در بیست و چهارمین کنگره AFC از شما حمایت خواهند کرد؟"، گفت: کشورهای میانمار، افغانستان، لبنان، اردن و کویت برای حمایت از ما اعلام آمادگی کرده‌اند. اساسا در این راه کار دشواری پیش رو داریم، چرا که در این گونه مجامع کشورهای مختلف با ارتباطات پشت پرده و زد و بندهای زیاد تلاش می کنند به کرسی‌های مورد نظر خود دست یابند.

وی در خصوص چگونگی همکاری ایران با قطر در امر برگزاری مسابقات جام جهانی 2022 گفت: این پشنهاد از طرف کشور قطر با ما مطرح شده است. ایران می تواند به طرق مختلف به قطر در امر میزبانی کمک کند. ما می توانیم در امر برگزاری، ساخت و ساز اماکن ورزشی و ... به کشور قطر کمک‌های لازم را داشته باشیم.

رئیس سازمان تربیت بدنی در خاتمه تصریح کرد: با توجه به نزدیکی شرایط آب و هوایی جزیره کیش و قطر می توانیم این جزیره را تا زمان برگزاری جام جهانی 2022 تجهیز کنیم و این امکان را فراهم آوریم که تیم‌های مختلف اردوهای آماده سازی خود را در کیش برپا کنند.



تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.