سخنگوی اصلاح طلبان مجلس:

دولت دنبال سپر بلا می گردد

اصلاح طلبان بی ‌تفاوت شده‌اند

قطعا دولت در این مدت باقی مانده تا پایان عمرش ، رقبای سیاسی را به عنوان عوامل نا کارآمدی خود معرفی می کند و سعی می کند چالش های خاص ایجاد کند ، تا اذهان عمومی را از مشکلات اصلی چون تورم ، بیکاری و اشتغال منحرف کرده و به سمت مسائل حاشیه ای منحرف کند، تا مشکلاتی که ایجاد کرده ، جلب توجه نکند

 

داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) (اصلاح طلبان) مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، با اشاره به موضوع گیری های اخیر رییس جمهور گفت: با توجه به بحران کار آمدی که در عملکرد دولت نمود پیدا کرده است ، این عکس العمل ها عجیب نیست؛ دولت در سال آخر عمر خود سعی می کند دیگران را مقصر معرفی کند و دنبال سپر بلایی می گردد تا مشکلات را به آن بسپارد.

نماینده مردم ایلام تصریح کرد: قطعا دولت در این مدت باقی مانده تا پایان عمرش ، رقبای سیاسی را به عنوان عوامل نا کارآمدی خود معرفی می کند و سعی می کند چالش های خاص ایجاد کند ، تا اذهان عمومی را از مشکلات اصلی چون تورم ، بیکاری و اشتغال منحرف کرده و به سمت مسائل حاشیه ای منحرف کند،  تا مشکلاتی که ایجاد کرده ، جلب توجه نکند.

 

سخنگوی فراکسیون اقلیت گفت: دولت چون توانی برای حل کردن مشکلات ایجاد شده ندارد ، مسائل را به حاشیه می کشد ؛ علیرغم قول احمدی نژاد برای اتمام پروژه های ناتمام ، بعید است دولت در این عمر باقی مانده بتواند به ملت خدمت موثری داشته باشد.

قنبری گفت: نارضایتی ها از دولت زیاد است و ورود زودهنگام جامعه به بحث انتخابات آتی ریاست جمهوری دلیلی بر این امر است.

 

سخنگوی اصلاح طلبان مجلس در ادامه به گمانه زنی ها پیرامون نامزدهای احتمالی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: علیرغم مباحث مطروحه درباره نامزدی برخی آقایان ، در اصلاح طلبان تحرک جدیبرای انتخابات نمی بینم ، در بین اصولگرایان تحرکات برای انتخابات آتی بیشتر است ، چرا که قصد دارند نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را نیز از آن خود کنند و شاید همانطوری که اصلاح طلبان را از مجلس کنار گذاشتند ، به دنبال این هستند تا در انتخابات ریاست جمهوری نیز اصلاح طلبان را کنار بگذارند.

 

وی افزود: از شرایط اینگونه بر می آید که اصولگرایان قصد دارند انتخابات ریاست جمهوری را نیز درون خود بازی کنند و اجازه ندهند غیر خود اصولگرایان ، گروه دیگری به انتخابات ریاست جمهوری ورود داشته باشد.

 

قنبری گفت: در میان اصلاح طلبان ما تحرک انتخاباتی خاصی را نمی بینیم، زیرا اصلاح طلبان تشکیلات منسجم و قابل توجهی ندارند تا به آن اتکا کرده وتبلیغات داشته باشد .

وی افزود: اگر این روند ادامه داشته باشند ، اصلاح طلبان راهی ندارند جز اینکه خود را از فعالیت های سیاسی کنار بکشند ، چون در همین انتخابات مجلس فضا طوری بود که اصلاح طلبان رغبتی برای شرکت در انتخابات نداشتند .

قنبری در خاتمه گفت: به نظر می رسد نوعی بی تفاوتی و عدم تمایل را در اصلاح طلبان برای شرکت در عرصه های سیاسی شاهدیم./اعتدالتاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.