نقشه خواب آور زن آرایشگر برای سرقت از دوستش

  زن تبهکاری که با غذایی مسموم دوستش را بیهوش کرده و از خانه او سرقت کرده بود در جریان ردیابی‌های پلیسی به دام افتاد.

به گزارش قانون، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه ۳۱ شهریور امسال فردی با مراجعه به کلانتری ۱۷۲ با طرح شکایتی گفت: ساعت ۱۴ امروز و در نبود من، زنی به نام الهام که از دوستان همسرم است به منزل ما آمده و پس از بیهوش کردن همسرم اقدام به سرقت طلا و جواهرات و گوشی تلفن همراه وی کرده است.


زن شاکی در پایگاه نهم آگاهی حاضر و در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: روز حادثه یکی از دوستانم به نام الهام که از طریق مراجعه به محل کارش در یک آرایشگاه زنانه با وی دوست شده و مدتی نیز یکی از همسایگانمان بود،

 

با دو پرس غذا و دو عدد نوشیدنی به خانه آمد. بلافاصله پس از خوردن مقداری از نوشیدنی بیهوش شدم و پس از به هوش آمدن در بیمارستان و بازگشت به منزل، متوجه شدم که رشته زنجیر طلا و النگو‌هایم به همراه یک دستکاه لپ تاپ و گوشی تلفن همراهم سرقت شده است.

 

با توجه به اظهارات زن شاکی پرونده، کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی با مراجعه به محل کار و زندگی الهام در منطقه صالح آباد متوجه شدند که وی همزمان با زمان سرقت از این دو مکان متواری شده اند. با توجه به اطلاعات به دست آمده در خصوص هویت الهام، کارآگاهان با بررسی بانک اطلاعات مجرمان سابقه دار موفق به شناسایی «الهام» به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت شدند که پیش از این نیز سه بار به اتهام سرقت در استان‌های غربی کشور دستگیر و روانه زندان شده بود.


با توجه به دلایل و شواهد به دست آمده در پرونده و اطمینان از ارتکاب سرقت از سوی «الهام» و در حالی‌که وی با متواری شدن از محل‌های سکونت و کار خود هیچگونه رد و نشانی مشخص از خود به‌جای نگذاشته بود،

 

کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه الهام در خیابان هاشمی شده و او را ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه ۲۰ آبان دستگیر و به پایگاه نهم آگاهی منتقل کردند اما او در تحقیقات اولیه منکر تمامی اظهارات مالباخته شد و حتی مدعی شد که در تاریخ سرقت در شهرستان حضور داشته است.


در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان اقدام به مواجهه حضوری میان مالباخته و متهم کردند. مالباخته پس از مواجهه حضوری با متهم و در تکمیل اظهارات خود به کارآگاهان گفت: الهام یک روز قبل از سرقت نیز به خانه ما مراجعه کرده بود اما زمانی که متوجه حضور شوهرم در داخل خانه شد، خیلی سریع و به بهانه اینکه با کسی قرار ملاقات دارد از خانه خارج و گفت که دوباره می‌آید. روز سرقت، الهام ابتدا با من تماس گرفت

 

و اظهار کرد که می‌خواهد به خانه ما بیاید تا برای آخرین بار همدیگر را ملاقات کنیم! و مدعی شد که قصد دارد تا برای همیشه به شهرستان رفته و در آنجا زندگی کند و از من درخواست کرد که نهار را وی از بیرون تهیه خواهد کرد که بعد از مدتی با دو پرس غذا و دو عدد نوشیدنی به خانه ما آمد

 

و اولین سوالی که پس از حضور در خانه از من پرسید این بود که آیا همسرم در خانه حضور دارد یا خیر و پس از اطمینان از نبودن همسرم، وارد خانه شد و پس از گذشت حدود یک ساعت و به بهانه خوردن نهار مرا بیهوش و اقدام به سرقت طلا و جواهراتم کرد.


متهم پس از مواجهه حضوری با مالباخته و در حالی‌که کذب بودن اظهاراتش در خصوص حضور وی در شهرستان از سوی کارآگاهان محرز شده بود به ناچار لب به اعتراف گشود و به فروش طلا و جواهرات سرقتی در منطقه شهرری اعتراف کرد.


سرهنگ حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی با شناسایی محل فروش طلا و جواهرات سرقتی در منطقه شهرری اقدام به شناسایی طلا و جواهرات سرقتی کرده و در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز، دیگر اموال کشف و بر‌اساس دستور مقام قضایی، تمام اموال به مالباخته تحویل و متهم نیز با قرار قانونی روانه زندان شد.
 /قانونتاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.