گاف نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل

 گاف نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل و واکنش بشار جعفری

در جریان نشست کمیته چهارم سازمان ملل برای بحث درباره شهرک سازی غیرقانونی رژیم صهیونیستی، گاف نماینده این رژیم در جریان نطقش علیه دولت سوریه واکنش تمسخر آمیز نماینده دایم سوریه را به دنبال داشت که در حضور دیپلمات های بین المللی گفت نماینده این رژیم بهتر است به جای کار دیپلماتیک به دنبال بازی با موبایلش باشد.

به گزارش ایرنا سفیر رژیم صهیونیستی که در جلسه کمیته چهارم سازمان ملل در حال سخن گفتن علیه سوریه بود ناگهان تلفن همراه خود را برداشته و شروع به خواندن پیامکی کرد که دریافت کرده بود و سپس در حالیکه صدایش واضح شنیده نمی شد تلفن همراه را به نفر پشت سر خود داد.

در حالیکه دیپلمات های دیگر از این رفتار متحیر شده بودند، وی پس از چند ثانیه صحبت با نفر پشت سرش گفت تشکر می کنم و سخنان خود را نیمه تمام پایان داد.

بلافاصله پس از این جریان، بشار جعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل اجازه سخن گفتن خواست که در جریان آن رفتار سفیر اسراییلی را دون شان دیپلمات های سازمان ملل و بچه گانه خواند.

بشار جعفری گفت: من به نماینده اسراییل پیشنهاد می کنم به جای حرف زدن درباره سیاست که اصلا سرش نمی شود با همان موبایلش بازی کند. او یک تازه کار است و هنوز نمی داند چگونه بر مبنای اصول منشور این نهاد بین المللی رفتار کند.

جعفری در حالی که سخنانش با خنده برخی دیپلمات ها همراه شده بود به انضمام بلندی های اشغالی جولان به خاک اسراییل اشاره کرد و گفت: نماینده اسراییل درباره بلندی های جولانی صحبت می کند که عمر وی به این مساله قد نمی دهد!

رفتار عجیب و خارج از عرف دیپلماتیک سفیر رژیم صهیونیستی و سخنان نماینده سوریه باعث خنده بسیاری از دیپلمات های حاضر در سالن شده بود و این در حالی بود که آثار خشم از سخنان جعفری که وی را در برابر جمع استهزا کرده بود، بر چهره سفیر رژیم اشغالگر آشکار بود.

/ایرنا

 تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.