با آرایش ترمیمی و استفاده از رنگهای تیره و روشن فوندیشن و یا پورد میتوانیم ایرادهای اعضای صورت را تا حد امكان بپوشانیم.

 

آرایش تکمیلی

 

آرایش تکمیلیمیتوانیم با رنگهای تیره این اعضا را كوچكتر و با رنگهای روشن آنها را بزرگتر نشان دهیم. اگر در این كار دقت نكیم، این لكه های تیره وروشن نه تنها زیبا نخواهند بود، بلكه چهره را زشت نیز خواهند كرد. در آرایش ترمیمی بیشتر از پودر استفاده میشود تا از كرم و مایع، زیرا پودر به راحتی روی فوندیشن پخش میشود. آرایش ترمیمی بر اثر تكرار بهتر میشود چون تكرار این آرایش باعث میشودكه متوجه شویم كه چگونه باید اعضای صورت را با استفاده از رنگهای متضاد كامل نشان دهیم.

 

به طور مثال برای بینی پهن، كنار بینی را كمی تیره تر میكنیم و روی بینی را پودر میزنیم. درمورد بینیهای بلند، نوك بینی را تیره ترمیكنیم و در بینی های كج، رنگ تیره را در كنار بینی و رنگ روشن تر را در وسط بینی به كار میبریم.

 

آرایش تکمیلی

 

آرایش تکمیلیبرای پوشاندن جای زخم و یا جوش، آكنه، لكه های روی پوست و سیاهی دور چشم و خطوط ریز و پهن كنار دهان عمل ترمیمی وتكمیلی را بعد از زدن فوندیشن انجام میدهیم، زیرا فوندیشن را نمیتوانیم روی پودر بزنیم و مانع پاك شدن آن شویم.پودر و یا كرمهای ترمیمی در رنگهای روشن، متوسط و تیره ساخته میشوند.

 

آرایش تکمیلیحلقه سیاه دور چشم را میتوان با استفاده از كرم پودر ترمیمی پوشاند. البته دلایل زیادی برای افتادن حلقه سیاه دور چشم و گودرفتن و پف كردن پلكها وجود دارد، مثل كم خوابی، غذای نامناسب، مصرف مشروبات الكلی، ناراحتی های كلیوی و... كه در این

 

آرایش تکمیلیصورت باید ابتدا در رفع مشكل اصلی بكوشیم و سپس از آرایش كمك بگیریم. به هر حال، پلكها و اطراف چشم را تا زمانی كه تیره و گود رفته هستند روشنتر میكنیم و یا در حالتی كه پف كرده اند برای پوشاندن این پف ، روی آن را با پودر تیره تر و اطراف آن را با پودرروشن میپوشانیم و به دقت پودر را پخش میكنیم.

 

آرایش تکمیلی

 

از پودر تیره برای كوچكتر نشان دادن بینی بزرگ و یا كج، غبغب، آرواره پهن و برجسته، پلكهای سنگین، چانه برجسته و پیشانی جلوآمده استفاده میكنیم.از پودر روشن برای بزرگتر نشان دادن بینی كوتاه، چشمان گود رفته كوچك، صورت باریك و بلند، چانه عقب رفته، گردن باریك و بلند وپوشاندن حلقه سیاه دور چشم استفاده میكنیم.

 

برای برجسته تر نشان دادن گونه ها، یك خط فرضی از گوشه دهان به وسط گوش و یك خط دیگر به صورت عمودی، از گوشه خارجی چشم به طرف چانه میكشیم. فوندیشن تیره را بعد از خط عمودی روی این خط فرضی به طور افقی میزنیم.

 

زخمهای كوچك، خال و لكه سیاه را با فوندیشن میتوانیم بپوشانیم كه بهتر است با انگشت فوندیشن را كاملا پخش كنیم تا خط فاصله ای ایجاد نشود و صورت دو رنگ نشان ندهد. برای پوشاندن لكه های بزرگ و خال یا لكه مولودی (اصطلاحا همان ماه گرفتگی) مسلما وقت بیشتری باید صرف كنیم و با صبر و حوصله به قدر كافی كار كنیم. بعد از زدن فوندیشن، مواد پوشاننده راروی لكه می مالیم و مجددا لایه نازكی از فوندیشن را روی آن میزنیم و سپس تمام صورت را به طور یكنواخت پودر میزنیم. باید توجه داشته باشیم كه استفاده از فوندیشن خیلی زیاد و ضخیم، بدون پخش كردن صحیح مشكل صوزت را بدتر از آنچه كه هست نشان میدهید.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.