مصرف بنزین

 

 

 

مجموع مصرف بنزین کشور در هفته منتهی به ۱۸ تیر به ۴۷۳ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر رسید که نسبت به هفته  منتهی به ۱۱ تیر از افزایش مصرف این فرآورده به میزان ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر حکایت دارد.

 

متوسط مصرف روزانه بنزین کشور در هفته سوم تیر (۱۲ تا ۱۸ ) به ۶۷ میلیون و ۶۷۰ هزار لیتر رسید که در قیاس با هفته پیش از آن، روزانه سه میلیون و ۳۹۹ هزار لیتر افزایش داشته است.

 

بر اساس آمارهای رسمی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مجموع مصرف بنزین کشور در هفته منتهی به ۱۸ تیر به ۴۷۳ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر رسید که نسبت به هفته منتهی به ۱۱ تیر از افزایش مصرف این فرآورده به میزان ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر حکایت دارد.

 

آمارهای رسمی همچنین نشان می دهد که بیشترین مقدار مصرف بنزین در فاصله زمانی۱۲ تا ۱۸ تیر به روز پنج شنبه (۱۷ تیر)با ۷۸ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر و کمترین آن با ۶۴ میلیون و یکصد هزار لیتر به روز شنبه هفته جاری اختصاص داشته است.

 

مصرف نفت گاز (گازوییل) کشور نیز در هفته سوم تیرماه (۱۲ تا ۱۸) با متوسط روزانه ۱۰۳ میلیون و ۴۲۸ هزار لیتر به ۷۲۴ میلیون لیتر رسید که در قیاس با هفته پیش از آن(۹۳ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر) ده میلیون و ۳۲۸ هزار لیتر افزایش داشته است.

 

بالاترین رقم مصرف گازوییل کشور در زمان یاد شده(۱۲ تا ۱۸ تیر) با ۱۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر به روز سه شنبه (۱۵ تیر) و کمترین میزان مصرف این فرآورده نیز ببا ۷۲ میلیون و یکصد هزار لیتر به روز جمعه ۱۸تیر مربوط می شود.

 

میانگین مصرف روزانه بنزین تهران در این دوره زمانی(۱۲ تا ۱۸ تیر) ۱۳میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بوده است.

 

همچنین مصرف نفت گاز تهران در دوره زمانی یاد شده به ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر رسید که در مقایسه با هفته قبل از خود (۵ تا ۱۱ تیر) ۱۶میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر افزایش مصرف این فرآورده نفتی را پشت سر گذاشته است.

 

در هفته منتهی به جمعه ۱۸تیر، تهرانی ها به طور میانگین هفت میلیون و ۶۸۰ هزار لیتر بنزین مصرف کرده اند.

 

درتهران نیز مجموع مصرف بنزین در هفته منتهی به جمعه (۱۸ تیر) ۹۵ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر اعلام شده است که در مقایسه با هفته منتهی به جمعه(۱۱ تیر) از افزایش مصرف این فرآورده به میزان چهار میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر حکایت دارد..../تحلیل: ایلنا
تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.