ترابيان: نمي‌توانم بدون بررسي سرمربي تيم ملي را انتخاب كنم

 

هنوز مکان برگزاري ايران و آنگولا مشخص نيست

ترابيان: نمي‌توانم بدون بررسي سرمربي تيم ملي را انتخاب كنم

سرپرست کميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال گفت: مردم براي انتخاب سرمربي تيم ملي به من اعتماد کرده‌اند و نمي‌توانم بدون بررسي مربي انتخاب کنم.

عباس ترابيان درباره محل برگزاري ديدار ايران و آنگولا اظهار داشت: تا امروز خبري مبني بر اينکه اين ديدار در کدام ورزشگاه برگزار شود به ما نداده اند. البته جاي نگراني نيست و اين مسابقه لغو نخواهد شد.

وي در مورد فعاليتش براي پيدا کردن مربي خوب خارجي براي تيم اميد عنوان کرد: يک فرمتي را ايجاد کرده ايم و بر اساس آن مربياني که رزومه آنها به دستمان رسيده را بررسي مي کنيم. هر مربي که در اين فرمت مورد تاييدمان نباشند از فهرست گزينه ها خارج مي کنيم.

سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون در مورد مطرح شدن نام گزينه هاي داخلي و خارجي گفت: اصلا به اين خبرها کاري ندارم و وظيفه اي که به من محول شده را انجام مي دهم. فدراسيون در اين زمينه اختيار را به من داده تا بهترين گزينه که بتواند با شرايط ايران کار کند را بيابم. فعلا اسم شخصي که بگوييم گزينه هست يا نيست نداريم. هر گزينه اي همخواني با معيارهايمان داشته باشد را انتخاب مي کنيم.

ترابيان در ارتباط با اينکه برخي اعضاي کميته فني از جمله قلعه نويي اعلام کرده اند که اگر فدراسيون براي انتخاب سرمربي تيم ملي با آنها مشورت نکنند از اين کميته مي روند، گفت: کاري به اين صحبت ها ندارم. فدراسيون از من کاري را خواسته و حتما آقاي کفاشيان اين موارد را با اعضاي کميته فني در ميان مي گذارد. به هر حال بايد به نظرات احترام گذاشت. مردم به من اعتماد کرده اند و نمي توانم بدون بررسي انتخاب کنم.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.