دایی به پرسپولیس می آید

 

دایی قبل از اینکه سرمربی تیم ملی شود نیز به گونه ای حرف می زد که گویی به هیچ وجه حاضر به پذیرش پیشنهاد مربیگری  تیم ملی نیست. ولی همه دیدند او چطور ظرف یک هفته تغییر موضع داد و پس از " لابی کردن با خدا " سرمربی تیم ملی شد.

عصر ایران ورزشی - علی دایی اندکی قبل از آمدن رویانیان به پرسپولیس،  در گفتگو با خبرنگار برنامه نود، اعلام کرد به دلیل قرارداد دوساله اش با راه آهن، اصلاً به بازگشت به پرسپولیس نمی اندیشد. او اکنون نیز می گوید بازگشتش به پرسپولیس منتفی است و شاید در سال های آینده به این تیم بازگردد.

اگر به خاطر داشته باشیم، دایی در همان گفتگوی مذکور با خبرنگار برنامه نود، مدعی شد که کاری با پرسپولیس ندارد و اصلاً درباره این تیم حرفی نمی زند و این " آقایان " هستند که با طعنه زدن به او، او را وادار به موضع گیری می کنند.

ولی الان همه می بینند که دایی درباره پرسپولیس اظهار نظرهای گوناگون می کند. یک روز از رویانیان دفاع می کند و روز دیگر می گوید وقایع کنونی پرسپولیس را از سه ماه قبل حدس می زدم.

موضع گیری دایی درباره مشکلات پرسپولیس، بحث دایی – پرسپولیس را همچنان زنده نگه می دارد. داغ بودن تنور این بحث، این امکان را به دایی می دهد که در صورت برکناری استیلی، نان خود را به هنگام  به تنور بچسباند.

دایی قبل از اینکه سرمربی تیم ملی شود نیز به گونه ای حرف می زد که گویی به هیچ وجه حاضر به پذیرش پیشنهاد مربیگری تیم ملی نیست. ولی همه دیدند او چطور ظرف یک هفته تغییر موضع داد و پس از " لابی کردن با خدا "، حکم فدراسیون و تصمیم سیاستمدارانی را پذیرفت که تا دیروز با آنها مشکل داشت.

چرا دایی چنان کرد؟ زیرا او نمی تواند از  "بالارفتن"  بگذرد. اگر به او "جایگاهی بالاتر" پیشنهاد شود، جاه طلبی اش مانع از آن می شود که دعوت به نشستن در جایگاه بالاتر را رد کند.

اگر استیلی از پرسپولیس برود، به احتمال بسیار زیاد، دایی " قول  و قرار با راه آهنی ها " را نیز همانند موضع انتقادی اش در قبال فدراسیون کفاشیان فراموش می کند و همان گونه که به تیم ملی آمد، دوباره به پرسپولیس می آید.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.