ماموران قرارگاه عملياتي رسول اكرم (ص) با انجام عمليات پليسي موفق به كشف و ضبط بيش ار يك تن مواد مخدر از يك دستگاه خودرو شدند.

به گزارش ايسنا، مركز اطلاع رساني قرارگاه عملياي رسول اكرم (ص) اعلام كرد: ماموران انتظامي «شهداد» فرماندهي انتظامي استان كرمان با انجام يكسري كارهاي اطلاعاتي و اجراي كمين به موقع در مسير تردد قاچاقچيان مسلح مواد مخدر، موفق شدند يك دستگاه خودرو را در محور شهداد به نهبندان متوقف كرده و در بازرسي از آن مقدار 997 كيلوگرم ترياك و 38 كيلوگرم مرفين را كشف و ضبط كنند.

همچنين ماموران مبارزه با مواد مخدر قرارگاه عملياتي «نصر» استان كرمان در پي كسب خبري مبني بر فعاليت يك باند حمل و توزيع كه مواد مخدر را از سيستان و بلوچستان به تهران و سپس استانهاي ديگر انتقال مي‌دادند.

به اين ترتيب ماموران با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي موفق شدند، با شناسايي و دستگيري اعضاي اين باند مقدار 128 كيلو و 700 گرم ترياك كشف و ضبط كنند.

اين در حاليست كه در اين رابطه دو تن دستگير و دو دستگاه خودرو توقيف شد.

همچنين ماموران ايست و بازرسي «آبنما» حوزه شهرستان رودان حين كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه خودروي وانت پيكان شخصي به نام «مجتبي» 37 ساله مظنون شده و آنرا متوقف كردند.

بر اساس اين گزارش خودروي توقيف شده حامل كتاب و زونكن از طرف شهرستان كهنوج به رودان در حركت بود كه ماموران پس از مظنون شدن، آن را متوقف كرده و در بازرسي خودرو مقدار 93 كيلو و 35 گرم هروئين و 41 كيلو و 600 گرم ترياك به همراه يك گرم كريستال كه به طرز ماهرانه‌اي در محل زاپاس و بدنه جاسازي شده بود را به دست آوردند.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.