ديدار احمدي نژاد از نيكاراگوئه حاشيه‌هايي داشت كه از ديد خبرنگار اعزامي فارس پنهان نماند.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس به ماناگوا پايتخت نيكاراگوئه احمدي‌نژاد رئيس جمهور كشورمان و هيئت همراه پيش از ظهر امروز يكشنبه به وقت محلي در خودرويي كه رانندگي آن را دانيل اورتگا رئيس جمهور نيكاراگوئه به عهده داشت، به بازديد محله‌هاي فقيرنشين ماناگوا پايتخت اين كشور رفتند.

*در طول مسير چند كيلومتري حركت به سمت جايگاه ويژه سخنراني كه در يكي از اين محله‌ها استقرار داشت، مردم اين كشور با پرچم‌هاي كشور خود و پرچم قرمز و سياهي كه نشان پيروزي و استقامت حزب ساند‌نيست‌ها است و پلاكاردهايي با عكس احمدي‌نژاد از رؤساي جمهور دو كشور استقبال بي‌نظيري را انجام دادند.

*حضور گسترده مردم به نحوي بود كه خودروي احمدي‌نژاد و اورتگا بارها متوقف شد و از حركت بازماند و طي اين مسير چند ساعت به طول انجاميد.

*مردم با تكان دادن پرچم‌ها و نشان دادن دو انگشت به علامت پيروزي و مشت‌هاي گره كرده به نشان استقامت در برابر امپراليسم احساسات خود را ابراز كردند و در مقابل احمدي‌نژاد و اورتگا نيز با تكان دادن دست و علامت پيروزي برخواست‌هاي آنان صحه گذاشتند.

*مردم ماناگوا با كلاه‌هاي صورتي و برخي نيز با لباس‌هاي قرمز رنگ در اين مراسم حضور يافته بودند و بر روي پيراهن برخي نيز عكس اورتگا نقش بسته بود.

*مردم سرودهاي مقاومت و انقلابي نيكاراگوئه را همه با هم سر دادند، در زمان پخش اين سرودها كه ريتمي كاملاً حماسي و پرشور داشت، اورتگا و احمدي‌نژاد مشت‌هاي گره كرده خود را همچون مردم با اين آهنگ‌ها همراه كردند.

*اورتگا و همسرش اين سرودها را با صداي بلند به همراه مردم فرياد مي‌زدند.

*پس از پايان سخنراني رؤساي جمهوري ايران و نيكاراگوئه و در زمان ابراز احساسات مردم، يك نوزاد نيكاراگوئه‌اي را احمدي نژاد دقايقي در آغوش گرفت، اين عمل رئيس جمهور كشورمان موجب تشويق، كف‌زدن و فرياد شادي مردم ماناگوا شد و همه فرياد مي‌زدند «محمود، محمود».

*پس از اين مراسم، احمدي‌نژاد به همراه هيئت ايراني به مسجد و مركز فرهنگي مسلمانان نيكاراگوئه رفتند و نماز جماعت را به امامت امام جمعه اهل تسنن اقامه كردند و پس از آن دقايقي را به گفت‌وگو با نمازگزاران و امام جمعه اين مسجد پرداخت.

*پس از خروج از اين مسجد برخي از مردم اين منطقه خود را به احمدي‌نژاد رسانده و از مقاومت او در مقابل امپرياليسم تقدير كردند.

رؤساي جمهور دو كشور پس از اين در جلسه مشترك و مراسم امضاي اسناد همكاري و تفاهم‌نامه‌ها حضور مي‌يابند.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.