رئيس پليس مبارزه با مفاسد تهران بزرگ از دستگيري 171 تن طي سه ماه نخست سال جاري در خانه‌هاي فساد خبر داد و گفت: اين دستگيري‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17 درصد كاهش داشته است.

 در نشست صبح ديروز هفدهم تيرماه در خصوص طرح ارتقاي امنيت اجتماعي با رويكرد اخلاقي، سرهنگ محمد حسيني با اشاره به يكصد هزار تذكر و ارشاد و برخورد با زنان هنجارشكن طي مدت اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي، درخصوص عملكرد پليس ارشاد گفت: 5/99 درصد فعاليت ماموران، ارشادي بوده و در كمتر از نيم درصد تذكرات براي 120 تن به رويه قضايي منجر شده است.

وي افزود: اين افراد، قابليت اصلاح نداشتند و به مقر پليس هدايت شده‌اند كه در ميان اين جمع، دختران فراري و زنان خياباني سابقه‌دار به چشم مي‌خورد.

سرهنگ حسيني يادآور شد: بررسي آمار افراد مورد ارشاد در بحث بدحجابي حاكي از آن است كه 75 درصد از آنها مجرد بوده‌اند و هيچ‌يك از هدايت‌شدگان به مقر، مجدد دستگير نشده‌اند و اين نشانگر آن است كه كار تيم‌هاي مشاوره به حل معضل منجر شده است.

وي با اذعان به اينكه ممكن است در برخورد با بدحجابي، برخوردهاي سليقه‌اي نيز اعمال شود، گفت: مردم مي‌توانند هر گونه برخورد خارج از حدود پليس را به «197» گزارش كنند و يا به طور مستقيم با پليس مبارزه با مفاسد تهران تماس بگيرند. سرهنگ حسيني تاكيد كرد: بنابر هماهنگي صورت گرفته در اولين دور انتقال افراد به مقر پليس، تنها سابقه انتظامي ثبت مي‌شود، اما اگر گشت‌هاي پليس ارشاد بيش از يك‌بار اين افراد را دستگير كنند، پرونده قضايي براي آنها تشكيل مي‌شود. وي افزود: مهم‌ترين كار پليس هدايت و مشاوره بوده است و در اين راستا بالغ بر 60 درصد خانواده‌ افراد مورد ارشاد، از نيروي انتظامي در راستاي مشاوره درخواست كمك كرده‌اند.

حسيني با تاكيد بر اينكه مبارزه پليس در برخورد با هنجارشكنان اجتماعي در بحث بدحجابي و مزاحمت براي نواميس و نيز جمع‌آوري سي‌دي‌هاي مستهجن و پوشاك نامتعارف ادامه دارد، گفت: تاكنون در جريان اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي، صدها هزار سي‌دي جمع‌آوري شده است و با توجه به همكاري خوب مجمع امور صنفي پوشاك و مراكز فروش سي‌دي پليس با قدرت هر چه تمام‌تر در اين عرصه با متخلفان برخورد مي‌كند.

 تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.