در جلسه هماهنگي براي برگزاري مسابقه فوتبال بين سپاهان اصفهان با کاوازاکي فرانتيل ژاپن در اصفهان اعلام شد در صورت جلوگيري از ورود بانوان به ورزشگاه فولادشهر بار ديگر کابوس محروميت بر فوتبال ايران سايه خواهد انداخت.

مسابقه اين دو تيم در چارچوب ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا انجام مي شود که قرار بود تيم استقلال تهران به عنوان قهرمان ليگ و سپاهان به عنوان قهرمان جام حذفي، نمايندگان فوتبال ايران در آن حضور داشته باشند. اما استقلال در اثر سهل انگاري مسوولان تيم و عدم ارسال فهرست نام بازيکنان در زمان تعيين شده از جام اخراج شد.

با کنار رفتن زودهنگام استقلال از ليگ قهرمانان فوتبال آسيا، سپاهان تنها نماينده ايران شد و با عبور از سد تيم هاي الشباب عربستان، العين امارات و الاتحاد سوريه سزاوارانه به مرحله يک چهارم نهايي صعود کرد. اين تيم چهارشنبه اين هفته بايد با تيم کاوازاکي از ژاپن مسابقه رفت را در فولادشهر اصفهان برگزار کند تا چهارشنبه هفته آينده مهمان تيم شرق آسيا در مسابقه برگشت باشد. تيم هاي ژاپني با شکل گيري از يک ليگ به راستي حرفه يي حريفاني بسيار مشکل و سرسخت براي تيم هاي ايراني هستند؛ تيم هايي که با وجود بازيکناني مستعد از فوتبال حرفه يي تنها نام آن را يدک مي کشند.

ايرنا ديروز در بازتاب جلسه هماهنگي در اصفهان نوشت؛ «در اين جلسه مسوولان هيات فوتبال استان، نماينده يگان ويژه پاسداران منطقه اصفهان و نمايندگان باشگاه هاي سپاهان و ذوب آهن اصفهان حضور داشتند و در خصوص ورود يکي از افراد کادر فني تيم کاوازاکي به زمين مسابقه که زن است، قرار شد از مراجع ذي ربط استعلام شود. همچنين در مورد درخواست تيم کاوازاکي مبني بر ورود تماشاگران زن ژاپني به ورزشگاه مقرر شد مسوولان سياسي - امنيتي استان در اين باره نظر دهند.» ايرنا با اشاره به ممنوعيت ورود بانوان به ورزشگاه ها يادآور مي شود؛ «براساس بخشنامه هاي سازمان تربيت بدني ورود بانوان به ورزشگاه ها براي ديدن مسابقات مردان ممنوع است.»

به نوشته ايرنا مسعود تابش مدافع تيم سپاهان در دوران جام تخت جمشيد - پيش از انقلاب - و يکي از مسوولان رده بالاي باشگاه در مقام نماينده سپاهان در اين جلسه گفت؛ «چنانچه مسوولان ورزش از حضور خانمي- که عضو کادر فني تيم کاوازاکي است- روي نيمکت اين تيم ممانعت کنند فوتبال ايران از حضور در مسابقات بين المللي محروم مي شود.» به اين علت است که مسوولان سياسي - امنيتي استانداري اصفهان بايد در شرايطي مشکل موجود را حل کنند که تصميم گيرنده اصلي همان کساني هستند که در بهار گذشته با مخالفت با تصميم محمود احمدي نژاد رئيس جمهوري در آزادي ورود بانوان به ورزشگاه ها براي تماشاي فوتبال قانون نانوشته ممنوعيت را بدل به قانوني مدون کردند،

مساله ممنوعيت ورود بانوان به ورزشگاه ها باعث انصراف ايران از ميزباني جام ملت هاي دور آينده در سال 2011 شد. اشاره به اين نکته هم مي تواند به طور موقت مشکل بازي سپاهان را حل کند که در مسابقه دوستانه ماه پيش دو تيم ملي فوتبال بانوان ايران و اردن در ورزشگاه آرارات تهران نيز ممنوعيت حضور مردان در رقابت هاي بانوان به صورت استثنايي براي سرمربي و مربي مرد تيم زنان اردن لغو شد. سپاهان در صورت پيروزي بر اين حريف ژاپني در مسابقه نيمه نهايي با برنده دو تيم عربي الهلال عربستان و الوحده امارات بازي خواهد کرد که براي تيم هاي ايراني پيروزي بر آنان محتمل تر از تيم هاي طراز نخست شرق آسيا است.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.