وي با بيان اين‌كه در مورد اخذ آرا به صورت رايانه‌يي هيچ نرم‌افزاري ارائه نشده و به آن تعهدات مربوط به تأمين زيرساخت و نيروي انساني نيز پاسخي داده نشده است، افزود: صرفا در بحث شمارش آرا، نرم‌افزاري ارائه كردند كه پاسخ آن نيز داده شده است.

ایسنا:مديركل نظارت و امور استان‌هاي شوراي نگهبان با بيان اين‌كه اشكالات نرم‌افزار ارسالي در مورد شمارش آراء روز گذشته به وزارت كشور ارائه شد، افزود: وزارت كشور تا دهم آذرماه براي رفع اشكال نرم‌افزار ارائه شده در مورد شمارش آراء فرصت دارد.

نصرت‌الله لطفي اظهار داشت: سي‌ام آبان‌ماه، وزارت كشور فقط يك مورد نرم‌افزار بخشي از مراحل انتخابات را به شوراي نگهبان ارائه كرد كه قبلا در جلسات كارشناسي، مطرح و داراي اشكالات عديده‌اي بود و دوستان وزارت كشور متعهد به اصلاح آن و رفع اشكالات بودند اما بدون رفع اشكال و به صورت ناقص طي نامه‌اي مجددا به شوراي نگهبان ارسال شد.

مديركل نظارت و امور استان‌هاي شوراي نگهبان خاطرنشان كرد: با ادله‌ كاملا كارشناسي و به‌صورت مكتوب، اشكالات نرم‌افزار ارسالي روز گذشته به وزارت كشور پاسخ داده شد.

لطفي با بيان اين‌كه تا اين لحظه هيچ نرم‌افزار جامعي كه دربرگيرنده‌ي سرعت، دقت و سلامت انتخابات باشد، تهيه و به شوراي نگهبان ارسال نشده است، به ايسنا گفت: در مورد نرم‌افزار ارسالي به شوراي نگهبان كه مربوط به شمارش آراست، پس از ارسال به وزارت كشور درخواست رفع اشكال كرديم و وزارت كشور تا دهم آذرماه فرصت رفع اشكال نرم‌افزار ارسالي را دارد.

وي با بيان اين‌كه در مورد اخذ آرا به صورت رايانه‌يي هيچ نرم‌افزاري ارائه نشده و به آن تعهدات مربوط به تأمين زيرساخت و نيروي انساني نيز پاسخي داده نشده است، افزود: صرفا در بحث شمارش آرا، نرم‌افزاري ارائه كردند كه پاسخ آن نيز داده شده است.

مديركل نظارت و امور استان‌هاي شوراي نگهبان خاطرنشان كرد: اگر قرار باشد انتخابات به صورت جامع، رايانه‌يي برگزار شود، در بخش ثبت‌نام و اخذ آرا نيازمند اصلاح و بازنگري در قانون انتخابات فعلي هستيم.

وي در پايان گفت: در صورت نياز به تفسير قانون، الزاما اين امر در صلاحيت نمايندگان مجلس است كه مفسر قانون عادي هستند نه واحدهاي حقوقي.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.