مقامات سعودي فاش كردند ديروز يك گروه مرتبط با القاعده كه قصد حمله تروريستي در ايام حج و در مناطق اطراف مكه را داشتند، بازداشت كردند.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، اعلام خنثي‌شدن طرح اين حمله به دنبال اعلام عربستان سعودي به پايان مراسم حج نزديك به دو ميليون و نيم مسلمان از سرتاسر جهان بود.
"منصور تركي"، سخنگوي وزارت كشور عربستان سعودي عصر ديروز گفت: طراحان اين نقشه تروريستي سعي داشتند در موسم حج و در خارج از مكه و اماكن مقدسه، نيروهاي امنيتي را غافلگير كنند اما نيروهاي ويژه مبارزه با تررويسم كه ماه‌ها براي اين روزها آموزش ديده بودند توانستند اين گروه تررويستي وابسته به القاعده را دستگير كنند.
روزنامه الحيات، امروز نوشت: شمار بازداشت‌شدگان هفت نفر است كه همه آنها عرب‌تبار هستند اما سعودي نيستند و دو روز قبل از آغاز مناسك حج، هنگام ورود به شهر مكه دستگير شدند كه اين خبر، به خاطر نگران نكردن حاجيان، اعلام نشد.
از ماه مي 2003 ميلادي، با انفجار تروريستي گروه القاعده در عربستان، نيروهاي سعودي تدابير امنيتي شديدي را براي مبارزه با القاعده در اين كشور اجرا مي‌كنند.
مطبوعات عربستان سعودي نيز از پايان مناسك حج تمتع پيش از غروب ديروز (جمعه) خبر دادند اما هنوز 800 هزار حاجي براي انجام اخرين مرحله از رمي جمرات در مني باقي مانده‌اند.

تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.