اسماعيل گرامي‌مقدم از ديدار شب گذشته جمعي از روحانيون مبارز از جمله سيدحسن خميني و محمد محمدي‌ ري‌شهري با مهدي كروبي خبر داد. 

اسماعيل گرامي‌مقدم سخنگوي حزب اعتماد ملي در گفت‌وگو با فارس به ذكر جزئيات ضيافت دوستانه شب گذشته مهدي كروبي با جمعي از دوستان قديمي وي پرداخت اما تأكيد كرد موضوع اين مهماني انتخابات رياست جمهوري آينده نبوده است.

سخنگوي حزب‌ اعتماد ملي اظهار داشت: كروبي معمولاً به مناسبت‌هاي مختلف ضيافت‌هايي را برگزار مي‌كند كه دوستان قديمي در آن حضور مي‌يابند و شب گذشته نيز در آستانه سفر محمد محمدي‌ ري‌شهري نماينده رهبر معظم انقلاب در امور حج و زيارت به مكه جهت فراهم كردن مقدمات حج ضيافتي را ترتيب داد.

گرامي‌مقدم افزود: در اين ضيافت سيدمحمد خاتمي، سيدحسن خميني، سيدمحمد موسوي خوئيني‌ها و سيدمهدي امام جماراني و محمدي ري‌شهري حضور داشتند كه اين مهماني نخستين ضيافت كروبي نبوده و آخرين نيز نخواهد بود.

سخنگوي حزب اعتماد ملي خاطرنشان كرد: در ضيافت شب گذشته كروبي بحث‌هاي مختلفي كه در مهماني‌هاي فعالان سياسي رايج است صورت گرفت كه مسائل روز همچون انتخابات از جمله آنها بود اما هيچ سخني در خصوص كانديدا شدن يا نشدن كروبي به ميان نيامد.

گرامي‌مقدم افزود: كروبي در اين مهماني به درخواست دوستان قديمي خود به طرح ديدگاهايش درباره انتخابات رياست جمهوري دهم پرداخت و گفت كه هنوز تصميمي در خصوص ورود يا عدم ورود به صحنه نگرفته و تصميم‌گيري در اين زمينه متناسب با شرايط روز برعهده حزب اعتماد ملي است.

وي در پايان تأكيد كرد: ضيافت شب گذشته كروبي با جمعي از روحانيون مبارز و سيدحسن خميني و محمد محمدي‌ ري‌شهري يك مهماني دوستانه بود و افراد مذكور براي بحث در خصوص انتخابات به منزل دبيركل حزب اعتماد ملي نرفتند و مباحثي كه در اين خصوص و يا تلاش مهمانان براي انصراف كروبي از كانديداتوري در رياست جمهوري آينده يا پذيرش محوريت مجمع روحانيون مبارز در اين فرايند دموكراتيك مطرح مي‌شود كذب محض است.  

تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.