فارس: مردي كه قصد داشت با فروش دختر 6 ماهه خود به يك خانواده، هزينه خريد مواد مخدر را تهيه كند با اطلاع همسرش از اين موضوع ناكام ماند.

زن جواني با حضور در شعبه 268 مجتمع قضائي خانواده مدعي شد، شوهرش به دليل اعتياد قصد فروش دختر 6 ماهه‌ام را داشت كه من جلوي او را گرفتم و درحال حاضر نيز مي‌خواهم از او جدا شوم.

زن جوان كه 24 ساله بود، درباره نحوه آشنايي با همسرش گفت: حدود 4 سال قبل با همسرم آشنا شدم كه او بعد از مدتي براي خواستگاري به منزل ما آمد و در نهايت 3 سال قبل با هم ازدواج كرديم.

وي افزود: شوهرم لوله‌كش بود و درآمدي كه از اين راه به دست مي‌آورد خيلي قابل توجه نبود ولي به خاطر علاقه‌اي كه به او و زندگي داشتم با تمام اين مشكلات كنار آمدم.

وي ادامه داد: بعد از مدتي متوجه اعتياد او شدم و از آنجايي‌كه او تازه معتاد شده بود تلاش كردم او مصرف مواد مخدر را ترك كند، اما رفته رفته بيشتر اسير مواد مخدر شد تا جايي كه كارش را هم به همين دليل از دست داد.

زن جوان گفت: كار او اين شده بود كه صبح تا شب را در خانه مي‌خوابيد و شب تا صبح براي مصرف مواد از خانه خارج مي‌شد و ديگر اعتنايي به من و زندگي خود نداشت.

وي افزود: مشكلات مالي فشار زيادي به زندگي ما وارد كرد و ديگر نمي توانستم با بيكاري او كنار بيايم، به همين دليل با پولي كه از طريق وام و قرض تهيه كردم، براي او ماشين خريدم كه با ماشين مسافركشي كند تا شايد اعتيادش را هم كنار بگذارد.

زن جوان گفت: اما از خريد اين ماشين تنها پرداخت اقساط سنگين آن برايم ماند و او تا زماني با ماشين مسافركشي مي‌كرد كه هزينه تهيه مواد مخدر را به دست آورد و بعد از آن مواد مخدر را تهيه مي‌كرد و تا زماني كه مواد مخدر تمام نشده بود ديگر مسافركشي نمي‌كرد.

وي افزود: براي اينكه او را به زندگي بيشتر پايبند كنم و دست از مصرف موادمخدر بردارد، تصميم گرفتيم بچه‌دار شويم كه شوهرم با اين تصميم من موافقت كرد و 6 ماه قبل دختر ما به دنيا آمد.

زن جوان گفت: با تولد دخترم شوهرم نيز براي مدت كئتاهي اخلاق بهتري پيدا كرد ولي اين رفتار او زياد طول نكشيد و در نهايت باز هم اعتياد اجازه نداد او روي خوشي به ما نشان دهد.
وي ادامه داد: اعتياد او تا حدي پيشرفت كرده بود كه ديگر توان مسافركشي را هم نداشت و نداشتن پول براي خريد مواد مخدر اخلاق او را به مراتب بدتر كرده بود.

زن جوان به قاضي عموزادي گفت: او براي تهيه مواد مخدر دست به هركاري مي‌زد و از هيچ كاري دريغ نمي‌كرد و مصرف مواد مخدر به تنها هدف او تبديل شده بود.

وي افزود: تمام اين رفتارها و مشكلات ناشي از اعتياد او را به عشق او و زندگي با او تحمل كرد تا اينكه او تصميم ناجوانمردانه‌اي گرفت كه مجبور شدم براي جدايي از او اقدام كنم.

زن جوان گفت: مصرف مواد مخدر او را بيرحم‌ كرده بود تا جايي‌كه مدتي پيش متوجه شدم او در صدد فروش دخترمان كه تنها 6 ماه سن دارد است و مي‌خواهد باري به دست آوردن پول به خانواده‌اي بفروشد.

وي افزود: شوهرم به من گفت با فروش دخترمان هم خوشبختي و سعادت آينده او را تضمين مي‌كنيم و هم خودمان روي خوشبختي را خواهيم ديد، اما من تحمل دوري دخترم را حتي براي ساعتي نداشتم و به همين دليل اجازه اين كار را به او ندادم.

وي با بيان اينكه در مقابل صدور حكم طلاق مهريه 300 سكه‌اي خود را مي‌بخشم، ادامه داد: با وجود اينكه او چنين نيت زشتي داشت اما هنوز هم به او علاقه دارم و اگر مصرف مواد مخدر را ترك كند با او زندگي خواهم كرد؛ هر چند مي دانم كه او توانايي چنين كاري را ندارد.

شوهر اين زن كه تا اين لحظه سكوت كرده بود، ابتدا ادعاي همسرش را تكذيب كرد اما وقتي با پافشاري وي در اينزمينه روبرو شد در نهايت مجبور به اعتراف شد و به قاضي گفت به خاطر نياز شديد به مصرف مواد مخدر تصميم به فروش دخترم گرفتم.

وي كه 26 ساله بود به قاضي عموزادي گفت: تمام تلاشم را براي ترك اعتياد خود به كار مي‌گيرم و اميدوارم همسرم هم در اين راه من را كمك كند.

در پايان رسيدگي به درخواست زن جوان و با توجه به نظرات قاضي عموزادي و از انجائيكه زن جوان هنوز درخواست طلاق را ارائه نداده و صرفا براي مشاوره نزد قاضي آمده بود، وي از ارائه درخواست طلاق منصرف و به همراه شوهرش از دادگاه خانواده خارج شد.  

تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.