ايلنا:رئيس سازمان بازرسي كل كشوراز ورود سازمان بازرسي به مساله خريد سهام مخابرات از سوي سپاه خبر داد.
حجت‌الاسلام مصطفي پورمحمدي در جمع خبرنگاران ايلنا و ايسنا در پاسخ به اين پرسش كه آيا سازمان بازرسي كل كشور در مورد فروش سهام مخابرات ورود كرده است گفت: بله، مطالعاتي انجام داده‌ايم ولي هنوز به جمع‌بندي كامل نرسيده‌ايم و در حال جمع‌بندي مواردي هستيم كه از نظر ما داراي اشكال است كه هم آن را به سازمان بورس و هم خصوصي‌سازي اعلام می كنيم.
رئيس سازمان بازرسي كل كشور خاطرنشان كرد:همواره يك نسخه از گزارشي كه در حد سران قواست را به مجمع تشخيص مصلحت نيز ارسال مي‌كنيم و عرف ما نيز همين بوده است.
وي در پاسخ به اين پرسش كه با توجه به اينكه برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از احتمال لغو واگذاري سهام مخابرات خبر داده است آيا سازمان بازرسي نيز به دنبال اين موضوع است گفت: مجلس نيز شروع به كار كرده و از ما نيز دعوت كرده است تا اين موضوع را بررسي كنيم اكنون نمي‌توانم در اين مورد قضاوت كنم.
رئيس سازمان بازرسي كل كشور با تاكيد بر اينكه واگذاري سهام مساله مهم، اساسي و لازم براي كشور است تصريح كرد: نبايد كاري كنيم كه از اين طرف و آن طرف پشت بام بيفتيم زماني سفت و سخت جلوي اين كار را مي‌گيريم و اجازه واگذاري نمي‌دهيم اما حالا كه اين كار مي‌خواهد صورت پذيرد به اشكال‌تراشي و بهانه‌گيري مي‌پردازيم. از نظر ما هيچ‌كدام از اين مسائل مطلوب نيست اگر واقعا مشكلاتي وجود داشته باشد بايد با دقت، حوصله و نگاه كارشناسي و بدون فضاسازي ناصحيح كار را دنبال كنيم.
پورمحمدي خطاب به رسانه‌ها گفت:از رسانه‌ها همين انتظار را داريم كه با دقت به اين موضوع توجه داشته باشند چراكه واگذاري مقوله جدي و اساسي است و همه بايد به موفقيت اين امر كمك كنيم.
رئيس سازمان بازرسي كل كشور در پاسخ به اين پرسش كه اينكه گفته مي‌شود مسوول رسيدگي به دو شغله‌ها خود دو شغله است صحت دارد؟ گفت: اين موضوع صحت ندارد طبق قوانين موجود هر مدرس دانشگاه مي‌تواند مسووليت ديگري را نيز بپذيرد يكي از دوستان ما كه استاد دانشگاه است مسووليتي را در سازمان دارد.
پورمحمدي ادامه داد: اين شخص به دلايل شخصي و به درخواست دوستانشان مسووليت ديگري را پذيرفته‌اند و براي جابه‌جايي، سرپرستي تا دو سه ماه قانوني است.
پورمحمدي در رابطه با ديدارش با مراجع اعظام و اينكه چرا ديدار مقامات در دو سه ماه اخير با مراجع افزايش يافته است گفت:ديدار بارهبران ديني بسيار ارزشمند است در ايام ماه مبارك رمضان و تابستان ديدارها محدود بود و برخي از مراجع نيز در مشهد حضور داشتند به همين دليل ديدارها به هفته‌هاي پس از ماه رمضان افتاده است.
وي ادامه داد: بنده در آخر دوران حضورم در در وزارت كشور به زيارت مراجع رفته بودم و اين‌بار چون سالروز تشكيل سازمان بازرسي است يكسري مراسم از جمله ديدار با مراجع داريم تا بتوانيم گزارش فعاليت‌هاي انجام شده را خدمت آنان ارائه كرده و رهنمودهاي آنان را دريافت كنيم.

تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.