انتقام از شوهر سابق با اجیر کردن زن سارق

زنی که به قصد سرقت اطلاعات شخصی و کاری یک دندانپزشک مشهدی، برای اخاذی 110 میلیون تومانی از وی، از سوی همسر سابق او اجیر شده بود، ناکام ماند و از سوی پلیس فتای استان خراسان رضوی دستگیر شد.

به گزارش جام جم، سرهنگ سید محسن عرفانی رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره به خبرنگار ما گفت: هفته گذشته مرد دندانپزشکی با حضور در پلیس فتای استان از زنی به اتهام سرقت و اخاذی شکایت کرد.

در تحقیق از شاکی معلوم شد، چند روز پیش زن جوانی به عنوان بیمار به مطبش آمده و با ادعای این که دانشجوی پزشکی است و در این شهر مسافر است و جایی را ندارد، از وی خواسته اجازه دهد شب را در مطبش بماند.

وی افزود: مرد دندانپزشک نیز پس از اعتماد به این زن، کلید خانه اش را به زن جوان می دهد تا او شب را آنجا سپری کند و روز بعد کلید را در مطب به او تحویل دهد. خودش نیز شب در خانه یکی از اقوامش می ماند و روز بعد زن مسافر کلید را به شاکی تحویل داده و به شهر خود بازمی گردد.

سرقت از خانه مرد دندانپزشک
رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی یادآور شد: وقتی شاکی به خانه اش بازمی گردد، متوجه سرقت مدارک، اسناد کاری، شخصی و فلش مموری حاوی تصاویر خصوصی و خانوادگی اش می شود.

عرفانی اضافه کرد: در مرحله بعدی تحقیق معلوم شد، روز بعد همان زن در تماس تلفنی او را تهدید کرده اگر 110میلیون تومان به وی پرداخت نکند، اطلاعات کاری و تصاویر شخصی و خانوادگی اش را در اینترنت منتشر می کند.

وی خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده و شروع تحقیقات، دو روز پیش ردپای این زن در یکی از محله های شهرستان کرمانشاه به دست آمد و ماموران با هماهنگی قضایی به مخفیگاه متهم اعزام شده و او را دستگیر کردند که وی در بازجویی اولیه به جرمش اعتراف کرد.

اعتراف متهم اجیر شده
رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی افزود: در تحقیق از متهم معلوم شد او چندی پیش اتفاقی با همسر شاکی آشنا و متوجه شده آنها از یکدیگر جدا شده اند و زن جوان می خواهد برای ادامه زندگی به خارج از کشور سفر کند و قصد انتقامگیری از شوهرش را دارد.

وی یادآور شد: در ادامه مشخص شد، همسر سابق مرد دندانپزشک با اجیر کردن متهم، از او می خواهد به عنوان بیمار به مطب شوهر سابقش برود و در ادامه اطلاعات کاری و شخصی او را سرقت کند تا در قبال پس دادن اموالش، از او 110 میلیون تومان اخاذی و نصف این مبلغ را به حساب همسر سابق شاکی واریز کند که در اجرای نقشه اخاذی ناکام مانده است.

بنا بر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی در حالی ادامه دارد که زن اجیرکننده، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.
/جام جمتاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.