دادستان تهران با تائید خبر دستگیری و احضار برخی از مسئولان استانداری تهران گفت: برخی افراد در رابطه با پرونده بیمه احضار شده اند ولی ما در برابر اعلام اتهامات آنها معذوریم.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس جعفری دولت آبادی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت پرونده فریبرز رئیس دانا، حمله کنندگان به منزل مهدی کروبی و آلودگی هوای تهران گفت: فریبرز رئیس دانا به یکسال حبس محکوم شد. همچنین شخصی که وارد خانه کروبی شده به هفت ماه حبس محکوم شد که در صورت اعتراض این افراد به دادگاه تجدید نظر می روند و در غیر این صورت حکم اجرا می شود.

دادستان تهران در مورد پرونده آلودگی هوا گفت: در صورتیکه گزارش رسمی به ما اعلام شود وارد می شویم. زیرا مسائل تخصصی باید مستندات کافی داشته باشد.

جعفری دولت آبادی در پاسخ به ادعای برخی رسانه های بیگانه در مورد اعتصاب غذا توسط زندانیان سیاسی گفت: ما توصیه ای به زندانیان نمی کنیم و تنها قانون را رعایت می کنیم. در زندانها نیز به مسئولان زندانها تاکید کرده ایم که مشکلات زندانیان را به دادستانی اعلام کنند. اعتصاب غذا ضربه زدن به خود زندانی است ولی برخی از این اخبار هم صحت ندارد و دروغ نمایی می شود. برخی هم تصمیم شخصی می گیرند که اعتصاب غذا کنند که مورد تایید ما نیست. اینکه این اخبار از زندانها خارج می شود به واسطه ملاقات شوندگان است و مسئولان زندانها باید دقت بیشتری کنند.

دادستان پایتخت در مورد دلیل مرگ هدی صابر گفت: وی روز جمعه اظهار کسالت می کنند و دو بار به بهداری زندان می رود اما به دلیل کسالت بیش از حد از طریق دادسرای زندان به بیمارستان منتقل می شود. اما ابهامی که در این پرونده وجود دارد این است که باید گزارش وضعیت زندانی با سرعت بیشتری به دادستان منتقل می شد. همچنین در چنین شرایطی به خانواده خبر دهیم زیرا خانوادههای زندانیان اجازه دارند زندانی بیمار خود را در هر بیمارستان و نزد هر پزشکی که بخواهند تحت درمان قرار دهند که در این مورد این اتفاق با تاخیر رخ داد و امکان انتخاب بیمارستان نبود. البته ما پس از مرگ به کالبد شکافی تاکید داشتیم تا فوت این فرد مانند هاله سحابی برای کشور هزینه بر نشود. جسد هم دو روز قبل به پزشکی قانونی منتقل و پس از انجام معاینات برای دفن به خانواده تحویل شد.

دادستان تهران در مورد مرگ هاله سحابی گفت: در این پرونده مرگ وی در حوزه دادستانی تهران نبود ولی جسد به تهران آمد و موضوع مرگ اعلام شد و ما طبق وظایف بازپرسی را به منزل متوفی فرستادیم تا اجازه کالبد شکافی بدهند و خانواده سحابی هم رضایت داشتند که به صورت مکتوب در پرونده ثبت شد. جسد به پزشکی قانونی رفت و پس از معاینات برای دفن به خانواده تحویل شد ولی محل و زمان دفن به خانواده سحابی مربوط بود و دادستانی دخالتی نداشت. هدف از کالبد شکافی هم این بود که دشمنان بدانند جرم های ناکرده را نمی توانند همواره به گردن ما بیندازند.

جعفری دولت آبادی در مورد انتشار تصاویر و چهره های نامتعارف زنان در برخی نشریات و مجلات گفت: در این مورد نامه ای به وزیر ارشاد نوشتم و دغدغه ها را توضیح دادم و مستنداتی را نیز به دستگاه های مسئول و فرهنگی فرستادیم تا آنها در این مورد فعالتر شوند. البته در مورد چندین نشریه اعلام جرم شده و محکوم شدند.

وی در مورد پرونده شخصی که به فائزه هاشمی فحاشی کرده بود گفت: این فرد پس از فحاشی مجدد چند روزی بازداشت بود و پرونده پس از تکمیل آماده ارائه به دادگاه است.

دادستان تهران خبر دستگیری و احضار برخی از مسئولان استانداری تهران را تایید کرد و گفت: برخی افراد به دادستانی احضار شدند و این پرونده مرتبط با پرونده بیمه است ولی ما در برابر اعلام اتهامات آنها معذوریم.


تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.