فارس -  معاون درمان وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت در صورت اثبات، با عوامل عدم پذیرش طلبه ناهی از منکر در بیمارستان‌های مذکور به شدت و قاطعانه برخورد می‌کند.

حسن امامی رضوی اظهار داشت: در صورت اثبات مسئله عدم پذیرش طلبه ناهی از منکر که شب گذشته در پی برخورد با افراد شروری که قصد مزاحمت و آزار و اذیت چند زن در بلوار پروین را داشتند و از ناحیه گردن مورد جراحت شدید واقع شد، با عوامل عدم پذیرش این طلبه در بیمارستانهای مذکور با قاطعیت برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر چند روایت از انتقال این طلبه ناهی از منکر توسط همراهان یا اورژانس بیان شده است، گفت: وزارت بهداشت به طور جد این مسئله را پیگیری و مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت اثبات مسئله عدم پذیرش طلبه ناهی از منکر توسط بیمارستانهای مذکور وزارت بهداشت به طور قاطعانه با عوامل این قضیه برخورد خواهد کرد.

یکی از دوستان علی خلیلی، طلبه جوانی که شب گذشته در پی برخورد با افراد شروری که قصد مزاحمت و آزار و اذیت چند زن در بلوار پروین را داشتند از ناحیه گردن مورد جراحت شدید واقع شد، اظهار داشت: همراهان و حاضران در صحنه بعد از متواری شدن افراد شرور، وی را به چند بیمارستان بردند که 5 بیمارستان از پذیرش وی خودداری کردند.

وی ادامه داد: بیمارستان‌های رسول اکرم(ص)، امام حسین(ع)، شهدای تجریش، امام سجاد(ع) و پارسیان از پذیرش این طلبه جوان خودداری و علت این کار را حال وخیم وی عنوان کردند.

این فرد مطلع گفت: در نهایت همراهان خلیلی، او را به بیمارستان خصوصی عرفان بردند که مسئولان این بیمارستان هم پذیرش وی را منوط به واریز مبلغ 6 میلیون تومان وجه نقد کرده و سرانجام با واریز 5 میلیون تومان او را پذیرش کردند.تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.