"شيخ حمد بن حمدان آل نهيان " از اعضاي خاندان سلطنتي امارات عربي متحده با صرف هزينه‌اي ميلياردي نام خود را بر سواحل جزيره‌اي كه صاحب آن است، حك كرده است به نحوي كه اين نام از آسمان نيز ديده شود.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه "سان " انگليس، "شيخ حمد بن حمدان آل نهيان " از اعضاي خاندان سلطنتي امارات عربي متحده و ميلياردر اماراتي با صرف هزينه‌اي ميلياردي نام خود را بر سواحل جزيره‌اي كه صاحب آن است، حك كرده است.

بنا بر اين گزارش، اين تصوير حك شده آنقدر بزرگ است كه حروف آن كه به زبان انگليسي نوشته شده است، بخوبي از فضا قابل مشاهده است.

حروف نام "حمد " كه به صورت "HAMAD " روي سواحل جزيره "فطيسي " در نزديكي ابوظبي حك شده است، حدود 3.5 كيلومتر (2 مايل) طول دارد.

بر اساس اين گزارش، تا اين لحظه هيچ توضيحي براي انجام اين كار ارائه نشده است، اما سه حرف نخست اين اسم كانالي براي ورود آب رودخانه به دريا به حساب مي‌آيد.تصوير حك شده نام ميلياردر اماراتي

البته هنوز مشخص نيست كه اين كانال‌ها قرار است واقعا به عنوان مسير آب رودخانه به دريا مورد استفاده قرار گيرد و يا صرفا به دليل اطمينان از اينكه محو نخواهند شد، به اين صورت درست شده اند.

شيخ حمد بن حمدان آل نهيان ميلياردر بسيار ثروتمند اماراتي است كه صاحب خودروي "بوگاتي " به عنوان گران‌قيمت‌ترين اتومبيل جهان در حال حاضر به ارزش 2.4 ميليون دلار است. وي همچنين بزرگترين كاميون در جهان را نيز خريداري كرده است. اين كاميون 64 برابر اندازه كاميون‌هاي معمولي است كه يك آپارتمان كامل را در خود جاي داده است.


تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.