رييس کميسيون خدمات شهري شوراي اسلامي شهر مشهد از افزايش معضل تکدي‌گري در کلانشهر مشهد خبر داد‌.

به گزارش ايسنا فاطمه غيور افزود: معضل تکدي‌گري در اين کلانشهر به جاي حذف شدن و برخورد با آن، روز به روز در حال افزايش است و اين پديده زشت در حالي رو به رشد است که مشهد هر سال پذيراي ميليون‌ها زائر و مسافر است و نهادهاي مختلف ذيربط نسبت به آن بي‌توجهي کرده‌اند.

وي تاکيد کرد: پايتخت معنوي ايران به دليل موقعيت ويژه در تمام ايام سال و به‌ ويژه ايام خاص همانند ايام تابستان و عيد نوروز پذيراي جمعيت زيادي از زائران و دوستداران حضرت رضا(ع) است که به دليل اين موقعيت خاص همه ساله متکديان زيادي از شهرستان‌ها و حتي کشورهاي همسايه به اين شهر کوچ مي‌کنند.

غيور ادامه داد: مسووليت جمع‌آوري و نگهداري متکديان بر عهده فرمانداري است که در کنار اين سازمان، نهادهاي ديگر همچون شهرداري، بهزيستي و دادستاني بايد همکاري کنند؛ متاسفانه تنها شهرداري به جمع‌آوري اين افراد پرداخته و ديگر سازمان‌ها همکاري‌هاي لازم را انجام نمي‌دهند.

وي با بيان اين‌که تمام نهادهاي ذيربط بايد در امر ساماندهي اين افراد دخيل باشند، افزود: به دليل پاس‌کاري که در بين اين نهادها صورت مي‌گيرد، کميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي شهر طرحي با عنوان هيات امنا، متشکل از نماينده‌هاي هر سازمان ارائه داده که متاسفانه هنوز به تصويب نرسيده است.

عضو کميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي اسلامي شهر مشهد تصريح کرد: جمع‌آوري متکديان بايد هر چه زودتر انجام شود؛ شهرداري به تنهايي نمي‌تواند از عهده انجام اين کار برآيد و در صورت بي‌توجهي به اين افراد، شهر مشهد پر از وجود افراد متکدي مي‌شود.

غيور اظهار داشت: براي حل اين مساله بايد طرح تشكيل هيات امنا تصويب شود و نمايندگاني از سازمان‌هاي مختلف به همراه بخش خصوصي در راستاي محو اين معضل شهري گام بردارند.


تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.