زمين خوار بزرگ شمال تهران به اتهام كارچاق كني دستگير و ده ها مالباخته عليه اين متهم سابقه‌دار شكايت كردند.

به گزارش جام جم آنلاين، از چندي پيش شكايت هاي متعدد مردمي در ارتباط با فروش املاك گرانقيمت در شمال تهران با اسناد و  مدارك جعلي با دستور داديار شعبه اول دادسراي جنايي تهران براي پيگيري و تحقيق در دستور كار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

در حالي كه تحقيق در اين زمينه ادامه داشت اين بار زن ميانسالي با حضور در داسراي جنايي به داديار هاشميان گفت: پسر من كارمند يك اداره دولتي است كه به دليل تخلف مالي بازداشت شده بود.

وي افزود: وقتي در دادسراها پيگير كار فرزندم بودم فردي با معرفي خود به نام «محمد مهدي» عنوان كرد به دليل آشنايي با قاضي پرونده مي تواند زمينه آزادي فرزندم را فراهم كند و به اين بهانه 50 ميليون تومان از من پول دريافت كرد و سپس در چند مرحله كه اعتماد مرا جلب كرده بود او خودروي پژو پارس مرا ربود و متواري شد.

در پي شكايت و بررسي و تحقيق در پليس آگاهي مشخص شد اين متهم يك مجرم سابقه دار است و پيش از اين نيز به اتهام كلاهبرداري و جعل، دستگير و 15 آدرس متفاوت دارد.

در حاليكه تحقيق در اين زمينه ادامه داشت چندين فقره شكايت ديگر مطرح و ماموران سرانجام موفق شدند با سرنخ هايي كه در اين ارتباط به دست آورند مخفيگاه متهم را شناسايي و با وجود درگيري خانواده متهم با پليس براي فراري دادن وي اين متهم دستگير و در بازرسي از مخفيگاهش مقادير قابل توجهي اسناد و مدارك جعلي همچنين خودروي سرقتي زن مالباخته را كشف و ضبط كنند.

با تحقيق از متهم وي اعتراف كرد كه با همدستي دو نفر ديگر اقدام به جعل و كلاهبرداري گسترده از مردم را نموده و در چندين مرحله با فروش زمين هاي متفاوت متعلق به مردم در منطقه كامرانيه، كرج و منطقه 22 تهران چندين ميليارد تومان از مردم كلاهبرداري كرده و متواري شده است.

متهم اعتراف كرد: ابتدا با شناسايي زمين مردم و شناسايي هويت مالكان آنها در مرحله بعدي هويت آنها را جعل و سپس مبادرت به فروش اين زمين ها را مي كرده و متواري مي شديم.

در پي اين اعترافات و ثبت 10 شكايت از مالباختگان دو همدست متهم نيز در دو عمليات جداگانه در شهر ري و تهران دستگير شدند.

سرهنگ عباسعلي محمديان رئيس پليس آگاهي تهران از مردم خواست چنانچه افرادي به شيوه كارچاق كني و يا فروش زمين با اسناد و مدارك جعلي از آنها كلاهبرداري شده به پايگاه سوم پليس اگاهي تهران در ميدان نيلوفر و يا شعبه اول دادياري دادسراي جنايي تهران مراجعه كنند.


تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.