روزنامه ایران در مطلبی به حاشیه های سخنرانی روز پنجشنبه گذشته احمدی نژاد در جمع هواداران خود پرداخت.

در این مطلب آمده است:

نشست صمیمی حامیان گفتمان انقلاب اسلامی از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی آغاز شد و هنگام اذان ظهر پایان یافت.

سخنران اول مجيد امیدی، مدیرکل سیاسی نهاد ریاست جمهوری بود. بلافاصله پس از امیدی، سيدمجتبي ثمره هاشمی، مسعود زریبافان، محمدجعفر بهداد و خانم دکتر مجتهدزاده در محل استقرار سخنرانان، کنار رئیس جمهور نشستند.

امیدی از حاضران که پس از ماه‌ها تخریب حامیان رئیس جمهور، همچنان بر اعتقاد خود محکم و استوار مانده بودند، تشکر کرد.

حمید سوریان و یوسف کرمی از ورزشکاران حاضر در سالن بودند.
دکتر احمدی‌نژاد مثل همیشه با دعای اللهم عجل لولیک الفرج سخنان خود را شروع کرد و نکاتی گفت که بخشی از آنها در ادامه می‌آید:

ایستادن بر خط مستقیم الهی بر عدالت، توحید و ولایت به این سادگی‌ها نیست؛ اگر فهم مسائل به این سادگی بود که کسی گمراه نمی‌شد.

اگر کسی در چنین موضع خدمتی قرار گیرد که من قرار گرفته‌ام، شاید حدود 10 درصد از حرف‌هایش را بتواند بزند، حدود 25 درصدش را شاید بتواند در آینده بگوید و حدود 60 درصدش را هرگز نمی‌تواند بگوید، چون مصالح بالاتری هست، ما که نیامده‌ایم فقط خودمان را حفظ کنیم، آمده‌ایم که پرچم و عزت ایران اسلامی بماند.

سرزده به روستایی محروم در خراسان جنوبی رفتم؛ وقتی رسیدم، می‌خواستم زمین دهان باز کند و بروم زیر زمین، ما مسئولیم و فقر در جامعه وجود داشته باشد؟

فراموش نکرده‌اید سال 83 را که کسی جرأت دفاع از شهدا و دفاع مقدس را نداشت و در تریبون رسمی می‌گفتند دوران امام تمام شده و به موزه تاریخ پیوسته، کسی هم چیزی نگفت!

ناتو برای حمله به ایران له له می زند

غرب تمام قوای خود را بسیج کرده که بزند و کار را تمام کند، مثل روز روشن است که ناتو برای حمله به ایران له‌له مي‌زند.

شرایط عادی نیست، داریم به لحظه برخورد نهایی نزدیک می‌شویم البته این برخورد الزاماً برخورد نظامی نیست و ممکن است برخورد سیاسی و... باشد.

داریم به نقطه اوج می‌رسیم؛ اگر غفلت کنیم، ضربه‌ای خواهیم خورد که تا 500 سال نتوانیم بلند شویم.
پنجشنبه قبل از انتخابات 88 گفته بودند چه ببریم چه ببازیم، در خیابانیم.

ده ها گروه ترور در سفرهای استانی آمده بودند

من متوجه خطرات سفرهای استانی هستم، ده‌ها گروه برای ترور آمده‌اند که خنثی و دستگیر شده‌اند. ریگی در اعترافاتش گفت چندبار می‌خواستیم ترور کنیم ولی می‌ارزد 10 تا رئیس جمهور هوا شود اما مردمی بودن نظام حفظ شود؛ چون قدرت نظام به مردم است.

هرچه به ظهور نزدیک‌تر می‌شویم، احتیاج ما هم به ولایت فقیه بیشتر می‌شود.
می‌رویم سفر استانی تا از زبان مردم جواب دشمن را بدهیم.
هنوز اول عشق است! تا روزی که امپراتوری امریکا از کاخ سفید به زیر کشیده شود، کار داریم هنوز!

مسیر پر پیچ و خمی است و هوشمندی می‌خواهد.
بايد به جوسازي‌ها بي‌تفاوت باشيم. رئيس جمهور و اطرافيان حاضرند كه ليست اموال و دارايي‌هاي خود قبل از مسئوليت و بعد از آن را منتشر كنند و بزودي اين كار را انجام مي‌دهند. آيا ساير افرادي كه دولت را محكوم مي‌كنند نيز حاضرند اين كار را انجام دهند؟

بیداری انسانی مگر بد است؟

بیداری انسانی مگر بد است؟ اسلام آمده انسان را بیدار کند. خدا یک دین بیشتر نفرستاده که همان اسلام است. موسی و عیسی هم حقیقتاً مسلمان بودند. بیداری مسیحی، یهودی در دنیا و مردم کشورهای اروپایی و امریکا بیداری انسانی است.

در مصر 40 درصد مردم غیر مسلمانند

در مصر 40 درصد مردم غیر مسلمانند، چی بگوییم که آنها و مردم اروپا و امریکا را هم در بر بگیرد؟
ناجوانمردانه می‌گویند اسم امام زمان(عج) را بر زبان می‌آورید تا ولایت فقیه را تضعیف کنید!

پشتوانه ولایت فقیه امام زمان(عج) است. نقطه استحکام ولایت فقیه وجود مبارک امام زمان(عج) است. جز امام که پناهی در عالم وجود ندارد، یار ما و یار رهبر عزیز ما امام زمان(عج) است. از انقلاب پرچم امام زمان(عج) را بردارید، چیزی نمی‌ماند.

آن که طرفدار رهبری است، عاشق امام زمان(عج) است و عاشق امام زمان(عج) هم طرفدار رهبری است.

نشست صمیمی حامیان گفتمان انقلاب اسلامی همزمان با اذان ظهر پایان یافت. در حالی که احمدی‌نژاد تا ساعتی نمی‌توانست از حلقه پرشور حامیان خود خارج شود و با مهربانی و صمیمیت به درد دل‌هایشان گوش می‌داد.

وي گفت: مستكبران نظم نوين جهاني را به عنوان بديل حكومت جهاني مطرح كردند و عده ‌اي در داخل آن را پذيرفته بودند اما اين دولت، حكومت جهاني امام عصر (عج) را به عنوان الگوي متعالي و جايگزين نظم حاكم بر جهان مطرح كرد به نحوي كه امروز به‌طور جدي در مراكز علمي و سياسي و در متن مردم مطرح است.

آمریکا تحولات شمال آفریقا را جلو انداخت

دكتر احمدي‌نژاد در ادامه بااشاره به تحولات منطقه و شمال آفريقا گفت: معتقدم امريكايي‌ها و متحدينشان به خوبي فهميده بودند كه تحول عظيمي در بين ملت‌ها در حال وقوع است از اين رو طراحي كردند تا اين تحولات را قبل از آنكه به نقطه غيرقابل بازگشت عليه غرب برسد جلو بيندازند تا بتوانند آن را مديريت كنند.

سكوت دولت بي‌پايان نيست

دكتر احمدي‌نژاد در ادامه سخنان خود گفت: دولت در مقابل تمامي هجمه‌ها عليه خود سكوت اختيار كرده است اما البته اين سكوت بي‌پايان نيست و چنانچه احساس كنيم آرمان‌هاي انقلاب به خطر مي‌افتد آنگاه مسئوليت عوض خواهد شد.

وي افزود: كساني كه با بد اخلاقي، دولت را با زشت‌ترين عبارات متهم مي‌كنند نتوانسته‌اند و نخواهند توانست كوچكترين سوء‌استفاده را از دولت در محضر قاضي عادل اثبات نمايند. وي با بيان اين‌كه كار براي خدا شكست ندارد، افزود: اگر كار براي خدا انجام شود هيچكس نمي‌تواند آثار و نتايج آن را از ذهن ملت پاك كند. راه عدالت و عزت از بين رفتني نيست و دولت محكم و استوار در مسير مستقيم الهي و خدمت به مردم گام برمي‌دارد.

 احمدي‌نژاد با بيان اين‌كه كسي كه طرفدار رهبري عزيز است بايد عاشق امام زمان (عج) باشد، گفت: جمهوري اسلامي ايران بنيان گذاشته شده تا پرچم امام زمان(عج) را در جهان برافراشته كند و ولايت فقيه براي اين است كه دل‌ها و ذهن‌هاي مردم را به سمت امام زمان(عج) سوق دهد.

چرايي مسائل مرتبط با انتخابات سال 88

رئيس‌‌‌جمهور در ادامه با اشاره به جريان انتخابات سال 88 و مسائل مرتبط به آن اظهار داشت: برخي دولت‌هاي غربي و همسو با آن، عده‌اي در داخل كشور چنين مطرح مي‌كردند كه اگر يکبار ديگر اين دولت رأي بياورد ديگر نمي‌توان آن را مهار کرد و حركت عدالت‌خواهي در سطح بين‌الملل غير قابل مهار خواهد بود.

دکتر احمدي‌نژاد ادامه داد: هنر دولت اين بود كه با سعه صدر و تحمل بالا انتقاد را در چارچوب اصول و ارزش‌هاي انقلاب به ميدان آورد چرا كه معتقد است نظام جمهوري اسلامي ظرفيت پاسخگويي به تمام نيازهاي مردم را دارد.

وي گفت: کساني که مشكلات و نارضايتي‌هاي مردم بخاطر سوء‌استفاده‌ها و عملكرد آنهاست و خودشان و خانواده‌هايشان با استفاده از بيت‌المال صاحب ثروت‌هاي هنگفت شده‌اند امروز مدعي دولت شده‌اند و تلاش مي‌كنند فضاي كار را براي دولت ناامن نمايند.

رئيس‌جمهور در ادامه سخنان خود با اشاره به اين‌كه دولت پرچمدار مبارزه با مفاسد بوده و يكي از علل اصلي هجمه به دولت همين رويكرد انقلابي بوده است درباره اتهامات مالي عليه دولت گفت: كساني كه به دولت اتهام مي‌زنند به فضل الهي همانند گذشته در اين موضوع هم شکست
خواهند خورد چراكه دولت پاك است و حتي يك ريال سوء‌استفاده هم نمي‌توانند عليه دولت اثبات کنند.

دولت نقشي در تخلف بانكي اخير ندارد

وي با تأكيد بر اين‌كه دولت نقشي در تخلف بانكي اخير ندارد، اضافه كرد: مخالفين دولت و کساني که پشت اين جريان قرار دارند چنين تصور كردند كه فرصت مناسبي به‌ دست آورده‌اند كه به ‌واسطه آن دولت و برخي از معاونين و مشاورين رئيس جمهور را متهم جلوه دهند، اين در حالي است كه دولت به دنبال برقراري عدالت است و صراحتاً اعلام كرده كه تا حد توان در اين مسير ايستادگي خواهد كرد و هرجا حقي از کسي ضايع شود، براي احقاق آن تلاش خواهد كرد و دولت آمده است تا از ظلم و بي‌عدالتي جلوگيري كند. رئيس جمهور ادامه داد: محكم باشيد و براي خدا كار كنيد كه آينده روشن متعلق به ملت ايران و همه ملت‌هاي آزاده است.


تاريخ : | | نویسنده : 24domain |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.